Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 13. kola

Podgorje - Sveti Đurađ         2 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Lončar M:,Ramić P.,Špiranec, delegat: Moslavac
Gledatelja oko 200. Strijelci:Domaći:Alen Đureš(79)i Ivan Čavar(85), Gosti:Velimir Viljevac(10),

Slavonija - Omladinac         3 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Nađ,Srednoselac,Stojnović, delegat: Zeman
Gledatelja 50.Strijelci:Domaći:Antonio Radonjić(7,17),Igor Duković(86 iz 11m) Gosti:Damir Majtanić(53)

ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Napredak         3 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Herent,Smrček M.,Horvatinović, delegat: Špoljar
Gledatelja 200.Strijelci:Domaći:Kristijan Petrinić(56),Tomislav Kršić(63),Denis Martinčić(82) Gosti:Josip Kolovica(72)

Dinamo (Č) - Bratstvo         6 : 0 ( 4 : 0 )
Suci: Ličinić Si.,Marović,Kemper, delegat: Jambrešić
Gledatelja 80.Strijelci:Domaći:Roko Perić(3),Bojan Kujavić(10,34),Nikola Lukac(17),Đuro Lijović(48 iz 11m,72 iz 11m) Gosti:/

Mladost (SG) - Sloga (Z)         1 : 3 ( 1 : 0 )
Suci: Vecko M.,Marinović Smrček I., delegat: Herent
Gledatelja 40.Strijelci:Domaći:Robert Puh(7) Gosti:Bojan Kušar(60),Denis Kušar(70),Matija Kolar(77)

Kladare - Graničar Bušetina         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Jusup,Vukman D.,Grlica, delegat: Babić
Gledatelja oko 80. Strijelci:Domaći:/,Gosti:/

Mladost (Mi) - Standard         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Ugarković,Hrženjak,Kokorić, delegat: Uršanić
Gledatelja 50.Strijelci:Domaći:Ivan Štiglec(48) Gosti:/ *****LISTA STRIJELACA***** 12 golova:Mario Jozić(Napredak),11 golova:Ivan Barukčić(Sloga),9 golova:Andreas Černeli(Graničar),Željko Pšihistal(Sveti Đurađ),Alen Đureš(Podgorje),Marijo Košorog(Dinamo)i t.d.

Ljestvica nakon 13. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 1392235-15 29
2. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 1383242-15 27
3. Podgorje PodgorjePodgorje 1383228-16 27
4. Napredak RušaniNapredak 1381434-26 25
5. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 1363429-21 21
6. Omladinac KorijaOmladinac 1363423-19 21
7. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 1362516-16 20
8. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1361630-28 19
9. Standard Nova ŠarovkaStandard 1353520-22 18
10. Slavonija SladojevciSlavonija 1352619-30 17
11. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 1342726-29 14
12. Kladare KladareKladare 1322917-34 8
13. Mladost (SG) Stari GradacMladost (SG) 1313911-30 6
14. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 13121018-47 5

Sljedeće kolo

Sveti Đurađ - Standard, Sveti Đurađ, 10.3.2013. u 15,00
Mladost (Mi) - Graničar Bušetina, Miljevci, 10.3.2013. u 15,00
Kladare - Sloga (Z), Kladare, 10.3.2013. u 15,00
Mladost (SG) - Bratstvo, Stari Gradac, 10.3.2013. u 15,00
Dinamo (Č) - Napredak, Četekovac, 10.3.2013. u 15,00
ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Omladinac, Okrugljača, 10.3.2013. u 15,00
Slavonija - Podgorje, Sladojevci, 10.3.2013. u 15,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.