Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 13. kola

Podgorje - Sveti Đurađ         2 : 3 ( 2 : 1 )
Suci: Kečkiš,Blažević,Šantić, delegat: Mladen Lončar
Gledatelja oko 200. Strijelci:domaći:Vedran Šmer(8)i Marin Derkos(40),gosti:Željko Pšihistal(2 sa 11m),Igor Bajser(58)i Boris Đaković(90).

Slavonija - Dinamo (Č)         6 : 2 ( 3 : 1 )
Suci: Teri,Vinovrški,Vidalina, delegat: Tomo Jambrešić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Igor Dunković(26,30),Alen Hodak(45,47)i Mihael Derdić(54,57),gosti:Bojan Kujević(5)i Marijo Košorog(79).

ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Omladinac         1 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Ivačić,Matić,Horvatinović, delegat: Franjo Đuračić
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Kristijan Petrinić(10),gosti: Marko Korenički(59).

Mladost (Mi) - Suhopolje         0 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Stojnović,Đajkić,Selenić, delegat: Branko Zeman
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći/,gosti:Nikola Menegati(6)i Darko Obžetić(47).

Sloga (Z) - Zrinski (NB)         3 : 5 ( 0 : 3 )
Suci: Ramić M.,Nađ,Gebaj, delegat: Ivan Jelić
Gledatelja oko 40. Strijelci:domaći:Alen Dedaj(53,60)i Bojan Kušar(88 sa 11m),gosti:Mario Nukić(44,63),Antonio Kušen(11),Božo Rivić(37)i Luka Jozing(83).

Gradina - Sokol         2 : 4 ( 1 : 3 )
Suci: Grgurić,Vecko I.,Šamu, delegat: Saša Rakošević
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Mario Vrbanić(8,84), gosti:Strahinja Kepec(15),Ivan Feketija(38),Zvonimir Jakšić(43)i Marko Bodalija(68).

Standard - Bratstvo         1 : 3 ( 1 : 3 )
Suci: Lončar,Dežmarić,Marinović, delegat: Izidor Lončar
Gledatelja oko Strijelci:domaći:Marijan Makar(22),gosti:Mario Pšihistal(16,38)i Tomislav Zalogaj(27). *****LISTA STRIJELACA***** 16 golova:Darko Obžetić(Suhopolje),13 golova: Mario Nukić(Zrinski),12 golova:Tihomir Šarić(Suhopolje)i Nikola Menegati(Suhopolje),11 golova:Željko Pšihistal(Sveti Đurađ),Kristijan Petrinić(Graničar)i t.d.

Ljestvica nakon 13. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 13130070-5 39
2. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 1391341-17 28
3. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1391325-17 28
4. Omladinac KorijaOmladinac 1364323-13 22
5. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 1354429-30 19
6. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 1361622-23 19
7. Sokol MilanovacSokol 1361623-31 19
8. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 1344526-29 16
9. Podgorje PodgorjePodgorje 1343622-32 15
10. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 1350815-35 15
11. Slavonija SladojevciSlavonija 1341828-36 13
12. Gradina GradinaGradina 1341824-35 13
13. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 1332821-39 11
14. Standard Nova ŠarovkaStandard 13111114-41 4

Sljedeće kolo

Sveti Đurađ - Bratstvo, Sveti Đurađ, 9.3.2014. u 15,oo
Standard - Sokol, Nova Šarovka, 9.3.2014. u 15,oo
Gradina - Zrinski (NB), Gradina, 9.3.2014. u 15,oo
Sloga (Z) - Suhopolje, Zdenci, 9.3.2014. u 15,oo
Mladost (Mi) - Omladinac, Miljevci, 9.3.2014. u 15,oo
ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Dinamo (Č), Okrugljača, 9.3.2014. u 15,oo
Slavonija - Podgorje, Sladojevci, 9.3.2014. u 15,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.