Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 13. kola

Drava - Brana         6 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Bošnjak,Kečkiš,Duvnjak, delegat: Marijan Sreš
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Valentino Pavlak(37 i 81),Antonio Paulović(79 i 87 sa 11m),Slađan Brnadić(84)i Darko Deskar(88),gosti:/.

Graničar Bušetina - Sloga (DS)         1 : 4 ( 0 : 1 )
Suci: Matić,Marinović,Horvatinović, delegat: Miroslav Đurđević
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Danijel Štefović(86 sa 11m), gosti:Denis Rajnović(4 i 51),Jasmin Kršić(62)i Marko Podravac(72).

Gradina - Turnašica         3 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Vencl,Žabčić F.,Rajnović, delegat: Goran Abalić
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Luka Podnar(21),Goran Duvnjak(86)i Dario Sitar(90),gosti:Petar Škrinjar(33).

Podgorje - Sokol         1 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Cafuta,Brdarić L.,Majstorović I., delegat: Josip Kuzman
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Antun Podgornik(8),gosti:Damir Jakšić(1).

Omladinac - Sveti Đurađ         9 : 2 ( 5 : 1 )
Suci: Špoljarić,Vidović-Volenik,Vidalina, delegat: Zlatko Budiša
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:Vedran Grubić(18 sa 11m,47 i 78), Valentino Ivanković(7 i 11),Renato Giba(39 i 89), Marko Korenički(34)i Marko Šandrk(38),gosti:Marko Bodalija(38)i Tihomir Škvarić(59-autogol).

Mladost (V) - St. Brezovica         2 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Majstorović D.,Šantić,Oklopčić, delegat: Željko Moslavac
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Danijel Blažeković(24 sa 11m i 41), gosti:Predrag Čađavčan(25 i 62).

Kladare - ŠN Graničar Bušetina (Ok)         1 : 3 ( 0 : 0 )
Suci: Ivačić,Jozić,Božić, delegat: Mladen Lončar
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Dominik Maresić(62),gosti: Danijel Borić(63),Antonio Klasić(65)i Zlatko Balogović(88 sa 11m). LISTA STRIJELACA:18 zgoditaka:Željko Pšihistal (Sveti Đurađ),16 zgoditaka:VedranGrubić(Omladinac) 15 zgoditaka:Saša Crnec(Turnašica),14 zgoditaka: Antonio Klasić(Graničar)i t.d.

Ljestvica nakon 13. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Omladinac KorijaOmladinac 13112041-10 35
2. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 1383242-22 27
3. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 1390445-26 27
4. Drava Terezino PoljeDrava 1381433-22 25
5. Gradina GradinaGradina 1371525-20 22
6. Sokol MilanovacSokol 1363433-23 21
7. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 1361628-23 19
8. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 1354424-24 19
9. Turnašica TurnašicaTurnašica 1353541-30 18
10. Podgorje PodgorjePodgorje 1343623-25 15
11. Kladare KladareKladare 1333725-34 12
12. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 13301030-47 9
13. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 13211013-45 7
14. Brana BačevacBrana 13111116-68 3 (-1)

Sljedeće kolo

Brana - ŠN Graničar Bušetina (Ok), Bačevac, 15.3.2015. u 15,oo
Kladare - St. Brezovica, Kladare, 15.3.2015. u 15,oo
Mladost (V) - Sveti Đurađ, Vukosavljevica, 15.3.2015. u 15,oo
Omladinac - Sokol, Korija, 15.3.2015. u 15,oo
Podgorje - Turnašica, Podgorje, 15.3.2015. u 15,oo
Gradina - Sloga (DS), Gradina, 15.3.2015. u 15,oo
Graničar Bušetina - Drava, Bušetina, 15.3.2015. u 15,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.