Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 14. kola

Tehničar - Napredak         5 : 1 ( 3 : 0 )
Suci: Lončar,Špiranec,Gecaj, delegat: Đuračić
Strijelci:Domaći:Goran Brljević(21,35),Dejan Radovanović(25 iz 11m,48,85) Gosti:Dragutin Rak(85)

Mladost (V) - St. Brezovica         1 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Grujić,Horvatinović,Makvić, delegat: Sreš
Strijelci:Domaći:Robert Puh(73) Gosti:Danijel Potonjac(18)

Miholjac - Standard         0 : 4 ( 0 : 2 )
Suci: Ramić M.,Biškupović,Gebaj, delegat: Lisak
Strijelci:Gosti:Toni Makar(17,82),Petar Grgić(24),Ilija Ereš(71)

ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Graničar Bušetina         2 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Špoljarić,Kindler,Oklopčić, delegat: Kuzman
Strijelci:Domaći:Josip Slavić(60),Josip Bartolić(88) Gosti:Danijel Borić(63)

Mladost (B) - DOŠK         3 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Vecko I.,Vinovrški,Majstorović, delegat: Radočaj
Strijelci:Domaći:Matej Hamaček(13,32)Tomica Sraka(44)

Mladost 1930 (Čađ) - Podgorje         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Gojmerac,Teri,Adamović, delegat: Krahulec
Strijelci:Domaći:Ivan Bošnjak(24,48) Gosti:Vedran Šmer(65)

Grabić - Sloga (DS)         3 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Krmpotić,Mikolčić,Sertić, delegat: Uršanić
Strijelci:Domaći:Mario Nukić(47 iz 11m),Velibor Gojić(57,77) Gosti:Dejan Prajo(12)

Ljestvica nakon 14. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 14102248-19 32
2. Mladost (B) BakićMladost (B) 14100438-24 30
3. DOŠK DolciDOŠK 1492334-16 29
4. Grabić GrabićGrabić 1483339-23 27
5. Podgorje PodgorjePodgorje 1482436-28 26
6. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 1471627-26 22
7. Standard Nova ŠarovkaStandard 1563629-30 21
8. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 1462626-31 20
9. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 1451820-32 16
10. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 1443720-29 15
11. Napredak RušaniNapredak 1442818-31 14
12. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 1441922-36 13
13. Tehničar CabunaTehničar 1322924-34 8
14. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 14221020-42 8

Sljedeće kolo

Grabić - Tehničar, Grabić, 22.3.2009. u 15,30
Sloga (DS) - Mladost 1930 (Čađ), Dugo Selo, 22.3.2009. u 15,30
Podgorje - Mladost (B), Podgorje, 22.3.2009. u 15,30
DOŠK - ŠN Graničar Bušetina (Ok), Dolci, 22.3.2009. u 15,30
Graničar Bušetina - Miholjac, Bušetina, 22.3.2009. u 15,30
Standard - Mladost (V), Nova Šarovka, 22.3.2009. u 15,30
St. Brezovica - Napredak, Brezovica, 22.3.2009. u 15,30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.