Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 14. kola

Sveti Đurađ - Bratstvo         3 : 2 ( 2 : 0 )
Suci: Ivačić,Vencl,Majstorović D., delegat: Darko Špondreht
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Milenko Vidović(7),Ivan Vidović(31) i Igor Bajser(79),gosti:Mario Novosel(56)i Danijel Brođanac).

Standard - Sokol         5 : 1 ( 4 : 0 )
Suci: Gebaj,Selenić,Grgurić , delegat: Dragutin Radočaj
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Marijan Makar(9 i 35),Anđelko Kožić(10),Krunoslav Hrgetić(22)i Danijel Benko(48),gosti:Strahinja Kepec(66).

Gradina - Zrinski (NB)         2 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Vecko I.,Čubrlo,Mesarić, delegat: Josip Kuzman
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Vladimir Puškarić(5)i Goran Duvnjak(84),gosti:Slaven Služek(52)i Tomislav Lukić(60 sa 11m).

Sloga (Z) - Suhopolje         0 : 4 ( 0 : 0 )
Suci: Stojnović,Puškarić Marijana,Medved, delegat: Branko Zeman
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:/, gosti:Slaven Slanac(46),Tihomir Šarić(48),Krunoslav Klepač(53)i Nikola Menegati(64).

Mladost (Mi) - Omladinac         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Kemper,Tašić,Srednoselac, delegat: Ivan Jelić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Dario Pohiba(82),gosti:/.

ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Dinamo (Č)         5 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Matić,Šamu,Smrček I., delegat: Marijan Sreš
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći: Kristijan Petrinić(17,38 i 90 sa 11m),Andreas Černeli(58)i Danijel Borić(67), gosti:Antonio Dorčak(8)i Marijo Košorog(83).

Slavonija - Podgorje         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Vidalina,Vukman D.,Vinovrški, delegat: Željko Moslavac
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Drago Zdelar(87), gosti:/. *****LISTA STRIJELACA***** 16 golova : Darko Obžetić(Suhopolje),14 golova : Kristijan Petrinić(Graničar),13 golova : Mario Nukić(Zrinski),Tihomir Šarić(Suhopolje)i Nikola Menegati(Suhopolje),11 golova : Željko Pšihistal(Sveti Đurađ) i t.d.

Ljestvica nakon 14. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 14140074-5 42
2. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 1492343-19 29
3. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1491427-20 28
4. Omladinac KorijaOmladinac 1464423-14 22
5. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 1464432-32 22
6. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 1454531-31 19
7. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 1461724-28 19
8. Sokol MilanovacSokol 1461724-36 19
9. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 1460816-35 18
10. Slavonija SladojevciSlavonija 1451829-36 16
11. Podgorje PodgorjePodgorje 1443722-33 15
12. Gradina GradinaGradina 1442826-37 14
13. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 1432921-43 11
14. Standard Nova ŠarovkaStandard 14211119-42 7

Sljedeće kolo

Suhopolje - Gradina, Suhopolje, 15.3.2014. u 15,oo
Slavonija - Sveti Đurađ, Sladojevci, 16.3.2014. u 15,oo
Podgorje - ŠN Graničar Bušetina (Ok), Podgorje, 16.3.2014. u 15,oo
Dinamo (Č) - Mladost (Mi), Četekovac, 16.3.2014. u 15,oo
Omladinac - Sloga (Z), Korija, 16.3.2014. u 15,oo
Zrinski (NB) - Standard, Nova Bukovica, 16.3.2014. u 15,oo
Sokol - Bratstvo, Milanovac, 16.3.2014. u 15,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.