Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 14. kola

Brana - ŠN Graničar Bušetina (Ok)         0 : 6 ( 0 : 2 )
Suci: Bošnjak,Vukman,Vidović Volenik, delegat: Darko Špondreht
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:/,gosti:Kristijan Blažeković(5 i 88),Andrejas Černeli(34 i 73),Domagoj Hercigonja (67) i Danijel Borić(69).

Kladare - St. Brezovica         2 : 3 ( 1 : 1 )
Suci: Vidalina,Mesarić,Marinović, delegat: Robert Špiranec
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Antonio Majdančić(37)i Antonio Maresić(50 sa 11m),gosti:Predrag Čađavćan(60 sa 11m i 70)i Slaven Turković(24).

Mladost (V) - Sveti Đurađ         2 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Teri,Dežmarić,Ferić, delegat: Ivan Erhatić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Marijo Komar(14)i Ivica Jurić(55), gosti:Željko Pšihistal(39)i Igor Bajser(66).

Omladinac - Sokol         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Ivačić,Jugović,Brdarić L., delegat: Ivan Duvnjak
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:/,gosti:/.

Podgorje - Turnašica         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Majstorović D.,Šantić,Smrček M., delegat: Željko Moslavac
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:/,gosti:/.

Gradina - Sloga (DS)         8 : 0 ( 4 : 0 )
Suci: Matić,Grlica,Rajnović, delegat: Miroslav Đurđević
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Goran Duvnjak(12 i 25),Zvonimir Juhas(55 i 57),Josip Benčina(76 i 89),Robert Šajin (2 sa 11m)i Mario Vrbanić(33),gosti:/.

Graničar Bušetina - Drava         4 : 2 ( 3 : 2 )
Suci: Cafuta,Božić,Šamu, delegat: Zlatko Budiša
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:Mario Mikolčić(25 i 42),Bojan Tatić(45-autogol)i Danijel Štefović(48 sa 11m), gosti:Antonio Paulović(20)i Ivan Mareković(40 sa 11m). LISTA STRIJELACA: 19 zgoditaka: Željko Pšihistal (Sv.Đurađ),16 zgoditaka: Vedran Grubić(Omladinac), 15 zgoditaka: Saša Crnec(Turnašica),14 zgoditaka: Antonio Klasić(Graničar)i t.d.

Ljestvica nakon 14. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Omladinac KorijaOmladinac 14113041-10 36
2. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 1493248-22 30
3. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 1491447-28 28
4. Gradina GradinaGradina 1481533-20 25
5. Drava Terezino PoljeDrava 1481535-26 25
6. Sokol MilanovacSokol 1464433-23 22
7. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 1464427-26 22
8. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 1462630-25 20
9. Turnašica TurnašicaTurnašica 1454541-30 19
10. Podgorje PodgorjePodgorje 1444623-25 16
11. Kladare KladareKladare 1433827-37 12
12. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 14311017-47 10
13. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 14301130-55 9
14. Brana BačevacBrana 14111216-74 3 (-1)

Sljedeće kolo

Graničar Bušetina - Brana, Bušetina, 22.3.2015. u 15,oo
Drava - Gradina, Terezino Polje, 22.3.2015. u 15,oo
Sloga (DS) - Podgorje, Dugo Selo, 22.3.2015. u 15,oo
Turnašica - Omladinac, Turnašica, 22.3.2015. u 15,oo
Sokol - Mladost (V), Milanovac, 22.3.2015. u 15,oo
Sveti Đurađ - Kladare, Sveti Đurađ, 22.3.2015. u 15,oo
St. Brezovica - ŠN Graničar Bušetina (Ok), Brezovica, 22.3.2015. u 15,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.