Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 15. kola

Grabić - Tehničar         7 : 3 ( 1 : 1 )
Suci: Ličinić Siniša,Grđan,Mikolčić, delegat: Radočaj
Strijelci:Domaći:Mario Nukić(13,60 iz 11m),Anđelko Kožić(65),Velibor Gojić(67,89),Alen Hađina(85 iz 11m),Roko Dolenac(88) Gosti:Dejan Radovanović(44,87),Dejan Keglević(83)

Sloga (DS) - Mladost 1930 (Čađ)         2 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Ramić P,Adamović,Smrček I., delegat: Đuračić
Strijelci:Domaći:Zvonimir Novosel(3),Mario Kostelac(57) Gosti:Goran Budimir(47),Ivan Bošnjak(78)

Podgorje - Mladost (B)         2 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Grujić,Oklopčić,Gecaj, delegat: Herent
Strijelci:Domaći:Matej Đureš(8),Davor Resner(23 iz 11m)

DOŠK - ŠN Graničar Bušetina (Ok)         3 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Fabijanac,Vencl,Biškupović, delegat: Jurkin
Strijelci:Domaći:Ivica Rokić(25),Mario Kemper(52),Mario Lončar(65) Gosti:Zlatko Balogović(39)

Graničar Bušetina - Miholjac         5 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Kečkiš,Horvatinović,Habijanić, delegat: Budiša
Strijelci:Domaći:Danijel Borić(11,89,90),Nikola Stubičar(39),Dragan Dogan(73) Gosti:Zlatko Miler(44),Josip Doležal(75)

Standard - Mladost (V)         4 : 4 ( 0 : 1 )
Suci: Penava,Vinovrški,Premec, delegat: Zagorac
Strijelci:Domaći:Tomislav Petrak(65),Predrag Vujić(82 iz 11m),Marko Hrgetić(85),Josip Brnada(89) Gosti:Davor Jurić(18),Franjo Trupina(53),Antonio Špoljarić(60),Ivica Jurić(75 iz 11m)

St. Brezovica - Napredak         4 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Herent,Špiranec,Stanić, delegat: Rakošević
Strijelci:Domaći:Miro Baltić(19),Predrag Čađavčan(55,67,82 iz 11m) Gosti:Dragan Mihaljević(18)

Ljestvica nakon 15. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 15102349-22 32
2. DOŠK DolciDOŠK 15102337-17 32
3. Grabić GrabićGrabić 1593346-26 30
4. Mladost (B) BakićMladost (B) 15100538-26 30
5. Podgorje PodgorjePodgorje 1592438-28 29
6. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 1581632-28 25
7. Standard Nova ŠarovkaStandard 1664633-34 22
8. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 1563628-33 21
9. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 1553724-30 18
10. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 1551922-37 16
11. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 1542926-40 14
12. Napredak RušaniNapredak 1542919-35 14
13. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 15231022-44 9
14. Tehničar CabunaTehničar 14221027-41 8

Sljedeće kolo

Tehničar - St. Brezovica, Cabuna, 29.3.2009. u 16,30
Napredak - Standard, Rušani, 29.3.2009. u 16,30
Mladost (V) - Graničar Bušetina, Vukosavljevica, 29.3.2009. u 16,30
Miholjac - DOŠK, Gornji Miholjac, 29.3.2009. u 16,30
ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Podgorje, Okrugljača, 29.3.2009. u 16,30
Mladost (B) - Sloga (DS), Bakić, 29.3.2009. u 16,30
Mladost 1930 (Čađ) - Grabić, Čađavica, 29.3.2009. u 16,30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.