Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 15. kola

ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Slavonija         8 : 3 ( 4 : 1 )
Suci: Penava,Brlas,Horvatinović, delegat: Ivica Pavić
Gledatelja oko 60. Strijelci:domači:Zlatko Balogović(13,44 i 55), Marijo Balogović(35i71)Petrinić(47i51) Bartolić (41), gosti:Hranić(18),Tepeš(52 sa 11m)i Main(76),

Mladost 1930 (Čađ) - Podgorje         2 : 3 ( 1 : 1 )
Suci: Babić,Medved,Grgurić, delegat: Damir Jurkin
Strijelci:Domaći:Ivica Konta(37),Danijel Konta(73) Gosti:Matej Đureš(36),Vedran Šmer(49,55)

Sveti Đurađ - Graničar Bušetina         3 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Vecko M.,Vukman,Blažević T., delegat: Zlatko Budiša
Gledatelja oko 60. Strijelci:Domaći:Emil Smetiško(10,80),Ivan Feketija(37) Gosti:Ivica Lukačević(25)

Standard - Tehničar         4 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Sertić,Barčan,Stanić, delegat: Stevo Hulak
Gledatelja oko 60. Strijelci:Domaći:Marko Hrgetić(41),Josip Brnada(56 iz 11m,84),Tomislav Petrak(89) Gosti:/

Mladost (V) - Mladost (Mi)         1 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Gomerčić,Smrček I.,Gecaj, delegat: Darko Tkalčec
Gledatelja oko 40. Strijelci:Domaći:Franjo Trupina(71) Gosti:Josip Bistrović(20),Dubravko Zebec(77)

Sloga (Z) - Grabić         3 : 0 ( : )
Suci: Vencl,Sabljak,Tasić, delegat: Josip Burcar
Momčad NK Grabić nije nastupila ni nakon čekanja od 15 minuta pa se utakmica temeljem članka 56 Pravilnika o nogometnim natjecanjima HNS registrira rezultatom 3:0 u korist NK Sloga, a protiv NK Grabić se podnosi prijava radi pokretanja disciplinskog postupka.Poziva se NK Grabić da u roku od tri (3) dana disciplinskom sucu dostavi pismeno očitovanje zbog ćega nisu nastupili.

Mladost (B) - Turnašica         1 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Ramić M.,Košić,Ević, delegat: Damir Grahovac
Gledatelja oko 50. Strijelci:Domaći:Blažen Šošić(71) Gosti:Željko Kajić(43) *****Lista strijelaca***** 22 gola : Mario Nukić(Standard), 15 golova : Kristijan Petrinić(Graničar), 14 golova : Vedran Šmer(Podgorje) i t.d.

Ljestvica nakon 15. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Standard Nova ŠarovkaStandard 15114052-13 37
2. Podgorje PodgorjePodgorje 15102339-21 32
3. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 1576232-23 27
4. Slavonija SladojevciSlavonija 1583430-30 27
5. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 1574428-22 25
6. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 1573541-30 24
7. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 1562739-38 20
8. Turnašica TurnašicaTurnašica 1553728-32 18
9. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 1552832-32 17
10. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 1552830-32 17
11. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 1535722-33 14
12. Tehničar CabunaTehničar 1542918-46 14
13. Grabić GrabićGrabić 15411025-37 13
14. Mladost (B) BakićMladost (B) 15231013-40 9

Sljedeće kolo

Podgorje - ŠN Graničar Bušetina (Ok), Podgorje, 27.3.2011. u 16,3o
Slavonija - Sloga (Z), Sladojevci, 27.3.2011. u 16,3o
Grabić - Mladost (B), Grabić, 27.3.2011. u 16,3o
Turnašica - Mladost (V), Turnašica, 27.3.2011. u 16,3o
Mladost (Mi) - Standard, Miljevci, 27.3.2011. u 16,3o
Tehničar - Sveti Đurađ, Cabuna, 27.3.2011. u 16,3o
Graničar Bušetina - Mladost 1930 (Čađ), Bušetina, 27.3.2011. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.