Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 15. kola

Slavonija - Sveti Đurađ         1 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Nađ,Stojnović,Sabljak, delegat: Božo Vrbaslija
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Boris Krmpotić(66 autogol), gosti: Emil Smetiško(29).

Podgorje - ŠN Graničar Bušetina (Ok)         3 : 0 ( : )
Suci: Gašparić,Špiranec,Matić, delegat: Darko Herent
Prekid utakmice u 75' kod rezultata 2:0. Nakon provedenog postupka konstatira se da je do prekida došlo zbog nasrtaja gostujučeg igrača br. 9 Marija Balogovića(š.i.529)na glavnog suca g. Marka Gašparića,kojeg je srušio na centru igrališta.Dok je sudac ležao na podu gostujući igrači su ga vrijeđali.Budući je do prekida došlo od strane gostujučih igrača to se tameljem članka 59 Pravilnika o nogometnim natjecanjima HNS utakmica registrira rezultatom 3:0(par-forfe) u korist NK "Podgorje",a protiv NK "Graničar" i igrača Marija Balogovića(š.i.529)podnosi se prijava radi pokretanja disciplinskog postupka.

Omladinac - Dinamo (Č)         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Vecko I.,MajstorovićL.Horvatinović, delegat: Franjo Đuračić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Andrej Čupen(56),gosti:Bojan Kujević(61).

Napredak - Mladost (SG)         2 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Gebaj,Grđan,Grgurić Mata, delegat: Josip Kuzman
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Mario Jozić(19 i 39),gosti: Željko Crnčić(17).

Bratstvo - Kladare         5 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Vecko M.,Stanić,Mesarić, delegat: Slavko Stojanović
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Mario Novosel(29 i 90),Mario Karnik(42 i 56)i Krunoslav Mijatović(78),gosti: Antun Hodak(77),

Sloga (Z) - Mladost (Mi)         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Lončar M.,Ličinić Si.,Ramić P., delegat: Izidor Lončar
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Alen Dedaj(15)i Ivan Mroz(81), gosti: Marijan Hranj(87).

Graničar Bušetina - Standard         1 : 7 ( 1 : 4 )
Suci: Ivačić,Marinović,Kožul, delegat: Darko Špondreht
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Mario Mikolčić(29),gosti:Marijan Makar(10,18,41 i 77),Danijel Benko(23),Darko Barišić(55)i Josip Brnada(88).

Ljestvica nakon 15. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Podgorje PodgorjePodgorje 15103234-18 33
2. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 1585246-19 29
3. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 1592436-21 29
4. Napredak RušaniNapredak 1592439-30 29
5. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 1574434-25 25
6. Omladinac KorijaOmladinac 1574427-21 25
7. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1572635-29 23
8. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 1572619-19 23
9. Standard Nova ŠarovkaStandard 1563628-25 21
10. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 1553729-31 18
11. Slavonija SladojevciSlavonija 1553722-34 18
12. Kladare KladareKladare 15231021-42 9
13. Mladost (SG) Stari GradacMladost (SG) 15141012-32 7
14. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 15121220-56 5

Sljedeće kolo

Sveti Đurađ - Graničar Bušetina, Sveti Đurađ, 30.5.2013. u 17,3o
Standard - Sloga (Z), Nova Šarovka, 30.5.2013. u 17,3o
Mladost (Mi) - Bratstvo, Miljevci, 30.5.2013. u 17,3o
Kladare - Napredak, Kladare, 30.5.2013. u 17,3o
Mladost (SG) - Omladinac, Stari Gradac, 30.5.2013. u 17,3o
Dinamo (Č) - Podgorje, Četekovac, 30.5.2013. u 17,3o
ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Slavonija, Okrugljača, 30.5.2013. u 17,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.