Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 15. kola

Suhopolje - Gradina         6 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Majstorović L.,Gašparić,Špiranec, delegat: Darko Špondreht
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći: Zdenko LOnčarek(23 i 88), Slaven Slanac(56 sa 11m),Renato Župan(61),Nikola Menegati(81 sa 11m)i Ivan Dumić(86),gosti:/.

Slavonija - Sveti Đurađ         3 : 4 ( 1 : 3 )
Suci: Gebaj,Košić,Cafuta, delegat: Dalibor Holeš
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Marko Novaković(40 i 90)i Ivan Hranić(54),gosti:Igor Bajser(26 i 89),Darko Moslavac(12-autogol)i Milenko Vidović(36).

Podgorje - ŠN Graničar Bušetina (Ok)         6 : 3 ( 4 : 3 )
Suci: Trupina,Orač,Horvatinović, delegat: Goran Abalić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Vedran Šmer(20,23 i 25),Antun Podgornik(40 i 65)i Karlo Pelko(63), gosti:Andreas Černeli(14 i 45)i Marijo Balogović(43).

Dinamo (Č) - Mladost (Mi)         1 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Stojnović,Hrženjak,Ević, delegat: Luka Ličina
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Nikola Lukac(76 sa 11m),gosti: Danijel Podmanicki(39 i 89)i David Lehpamer(32).

Omladinac - Sloga (Z)         3 : 2 ( 3 : 1 )
Suci: Vidalina,Blažević I.,Dežmarić, delegat: Darko Herent
Gledatelja oko 90. Strijelci:domaći:Valentino Cik(11),Velibor Švarbić(38)i Igor Grubić(41),gosti:Alen Dedaj(15 i 82).

Zrinski (NB) - Standard         4 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Ivačić,Vencl,Vinovrški, delegat: Stevo Hulak
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Darijon Teodorović(50 i b58),Antonion Striber(36)i Tomislav Lukić(39), gosti:Toni Hrgetić(18).

Sokol - Bratstvo         3 : 3 ( 1 : 1 )
Suci: Strusa,Kečkiš,Marinović, delegat: Zlatko Budiša
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Josip Lanšćak(64 sa 11m i 89) i Marko Bodalija(4),gosti:Tomislav Zalogaj(36 sa 11m i 78 sa 11m)i Ivan Topić(49). *****LISTA STRIJELACA***** 16 golova:Darko Obžetić(Suhopolje),14 golova:Nikola Menegati(Suhopolje)iKristijan Petrinić(Graničar),13 golova:Tihomir Šarić(Suhopolje),Mario Nukić(Zrinski)i t.d.

Ljestvica nakon 15. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 15150080-5 45
2. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 15102347-20 32
3. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1592430-23 29
4. Omladinac KorijaOmladinac 1574426-16 25
5. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 1574436-35 25
6. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 1570819-36 21
7. Sokol MilanovacSokol 1562727-39 20
8. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 1554634-37 19
9. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 1561825-31 19
10. Podgorje PodgorjePodgorje 1553728-36 18
11. Slavonija SladojevciSlavonija 1551932-40 16
12. Gradina GradinaGradina 1542926-43 14
13. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 15321023-46 11
14. Standard Nova ŠarovkaStandard 15211220-46 7

Sljedeće kolo

Sveti Đurađ - Sokol, Sveti Đurađ, 23.3.2014. u 15,oo
Bratstvo - Zrinski (NB), Gornje Bazje, 23.3.2014. u 15,oo
Standard - Suhopolje, Nova Šarovka, 23.3.2014. u 15,oo
Gradina - Omladinac, Gradina, 23.3.2014. u 15,oo
Sloga (Z) - Dinamo (Č), Zdenci, 23.3.2014. u 15,oo
Mladost (Mi) - Podgorje, Miljevci, 23.3.2014. u 15,oo
ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Slavonija, Okrugljača, 23.3.2014. u 15,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.