Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 16. kola

Sveti Đurađ - Sokol         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Špoljarić,Gašparić,Vidović-Volenik, delegat: Marijan Sreš
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:/,gosti:/.

Bratstvo - Zrinski (NB)         6 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Vecko I.,Vidalina,Vinovrški, delegat: Stošić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Mario Pšihistal(14,30,65 i 84),Tomislav Zalogaj(6 sa 11m)i Ivan Topić(63), gosti:/.

Standard - Suhopolje         2 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Ličinić Siniša,Mesarić,Marinović, delegat: Zagorac
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Marko Hrgetić(58)i Nikola Menegati(80-autogol),gosti:Zdenko Lončarek(5),Slaven Slanac(42 sa 11m)i Renato Župan(51).

Gradina - Omladinac         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Matić,Orač,Košić, delegat: Vargović
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Vladimir Puškarić(43)i Šimun Ivanac(70),gosti:Antonio Štefanec(55).

Sloga (Z) - Dinamo (Č)         5 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Lončar,Djajkić,Ramić P., delegat: Tot
Gledatelja oko 40. Strijelci:domaći:Denis Kirin(20),Danijel Jurlina(59),Alen Dedaj(60),Ivan Barujčić(78)i Bojan Kušar(80),gosti:/.

Mladost (Mi) - Podgorje         1 : 3 ( 0 : 0 )
Suci: Gebaj,Selenić,Ević, delegat: Burcar
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Alen Keler(84 sa 11m),gosti: Vedran Šmer(81 i 90)i Tomislav Krmpotić(77).

ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Slavonija         4 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Herent,Šamu,Dežmarić, delegat: Đurđević
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Andreas Černeli(10,69 i 87)i Kristijan Petrinić(25),gosti:Alen Hodak(83). *****LISTA STRIJELACA***** 16 golova : Darko Obžetić(Suhopolje), 15 golova : Kristijan Petrinić(Graničar),14 golova : Nikola Menegati(Suhopolje),13 golova : Tihomir Šarić(Suhopolje),Mario Nukić(Zrinski), Mario Pšihistal(Bratstvo),Vedran Šmer(Podgorje) i t.d.

Ljestvica nakon 16. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 16160083-7 48
2. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 16102447-26 32
3. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 16102436-23 32
4. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 1675436-35 26
5. Omladinac KorijaOmladinac 1674527-18 25
6. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 1664638-38 22
7. Podgorje PodgorjePodgorje 1663731-37 21
8. Sokol MilanovacSokol 1663727-39 21
9. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 1670920-39 21
10. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 1661925-36 19
11. Gradina GradinaGradina 1652928-44 17
12. Slavonija SladojevciSlavonija 16511033-44 16
13. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 16421028-46 14
14. Standard Nova ŠarovkaStandard 16211322-49 7

Sljedeće kolo

Suhopolje - Bratstvo, Suhopolje, 29.3.2014. u 15,oo
ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Sveti Đurađ, Okrugljača, 30.3.2014. u 16,oo
Slavonija - Mladost (Mi), Sladojevci, 30.3.2014. u 16,oo
Podgorje - Sloga (Z), Podgorje, 30.3.2014. u 16,oo
Dinamo (Č) - Gradina, Četekovac, 30.3.2014. u 16,oo
Omladinac - Standard, Korija, 30.3.2014. u 16,oo
Zrinski (NB) - Sokol, Nova Bukovica, 30.3.2014. u 16,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.