Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 16. kola

Brana - St. Brezovica         2 : 5 ( 2 : 1 )
Suci: Matić,Smrček I.,Mikić, delegat: Zdenko Blažičević
Gledatelja oko 200. Strijelci:domaći:Danijel Đapić(21 i 36),gosti: Tomo Baltić(19 i 66),Slaven Turković(57),Predrag Čađavčan(74)i Zvonimir Viljevac(89).

ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Sveti Đurađ         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Vecko M.,Grlica,Herent, delegat: Goran Abalić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Andrejas Černeli(26 i 89),gosti:/.

Kladare - Sokol         1 : 2 ( 0 : 2 )
Suci: Ferić,Šantić,Vukman, delegat: Ivan Erhatić
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Martin Šubić(65),gosti:Mihael Lanščak(13 i 45).

Mladost (V) - Turnašica         4 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Špoljarić,Špiranec,Duvnjak, delegat: Marijan Sreš
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:Igor Kovač(16 i 75),Ivica Jurić (10)i Mario Komar(82),gosti:Saša Crnec(47).

Omladinac - Sloga (DS)         5 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Majstorović D.,Ivačić,Mesarić, delegat: Robert Špiranec
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Marko Šandrk(21 i 88),Vedran Grubić (30),Antonio Štefanec(73)i Marko Korenički(80), gosti:/.

Podgorje - Drava         1 : 3 ( 1 : 1 )
Suci: Cafuta,Božić,Lukačević I., delegat: Miroslav Đurđević
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Mateo Jurković(40),gosti:Antonio Paulović(68 i 75 sa 11m)i Alen Orač(1).

Gradina - Graničar Bušetina         4 : 2 ( 4 : 1 )
Suci: Bošnjak,Kečkiš,Blažević I., delegat: Mladen Lončar
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Saša Ivošević(5),Zvonimir Juhas (20),Dario Sitar(29)i Goran Duvnjak(41),gosti: Ivan Mikša(42)i Janko Brlas(62). LISTA STRIJELACA:20 zgoditaka:Željko Pšihistal(Sveti Đurađ),19 Zgoditaka:Vedran Grubić(Omladinac),16 zgoditaka:Saša Crnec(Turnašica),15 zgoditaka: Andreas Čarneli(Graničar)i Antonio Paulović (Drava),14 zgoditaka:Antonio Klasić(Graničar)i t.d.

Ljestvica nakon 16. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Omladinac KorijaOmladinac 16133051-10 42
2. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 16113251-22 36
3. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 16101550-30 31
4. Gradina GradinaGradina 1692539-24 29
5. Drava Terezino PoljeDrava 1692540-29 29
6. Sokol MilanovacSokol 1684437-24 28
7. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 1674532-29 25
8. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 1672734-28 23
9. Turnašica TurnašicaTurnašica 1654742-39 19
10. Podgorje PodgorjePodgorje 1654727-28 19
11. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 16411122-51 13
12. Kladare KladareKladare 16331028-42 12
13. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 16301330-63 9
14. Brana BačevacBrana 16111418-82 3 (-1)

Sljedeće kolo

Gradina - Brana, Gradina, 5.4.2015. u 16,3o
Graničar Bušetina - Podgorje, Bušetina, 5.4.2015. u 16,3o
Drava - Omladinac, Terezino Polje, 5.4.2015. u 16,3o
Sloga (DS) - Mladost (V), Dugo Selo, 5.4.2015. u 16,3o
Turnašica - Kladare, Turnašica, 6.4.2015. u 16,3o
ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Sokol, Okrugljača, 5.4.2015. u 16,3o
Sveti Đurađ - St. Brezovica, Sveti Đurađ, 5.4.2015. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.