Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 16. kola

Sloga (DS) - Podgorje         3 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Matić,Penava E.,Dežmarić, delegat: Stošić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Tomislav Ivanešić(56 i 69) i Tomislav Kovačević(39),gosti:Tomislav Krmpotić(37) i Ivan Čavar(89).

Turanovac - Napredak         3 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Gebaj,Majstorović D.,Lješčak, delegat: Hudi
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Benjamin Brlić(53),Mario Pšihistal(66)i Ivan Šuvak(68),gosti:Mario Jozić(41)i Josip Šoštar(51).

Sokol - Mladost (V)         1 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Cafuta,Blažević I.,Jugović, delegat: Budiša
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Matko Bušetinčan(63),gosti:Ivica Jurić(5).

ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Gradina         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Vukman,Kovač D.,Špiranec, delegat: Đurđević
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Karlo Petrinić(42 i 60),gosti: Dejan Pejić(72).

Graničar (ŽL) - Graničar Bušetina         2 : 2 ( 1 : 2 )
Suci: Šamu,Grlica,Ferić, delegat: Vrbaslija
Gledatelja oko 130. Strijelci:domaći:Zoran Antunović(10)i Goran Putnik(85),gosti:Goran Serenčeš(3 sa 11m)i Janko Brlas(38).

Turnašica - Sveti Đurađ         0 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Kečkiš,Svirkovski,Duvnjak, delegat: Kuzman
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/,gosti:Alen Karađija(22)i Željko Pšihistal(60).

St. Brezovica - Drava         4 : 5 ( 2 : 4 )
Suci: Lukačević M.,Smrček M.,Moslavac, delegat: Radočaj
Gledatelja oko 170. Strijelci:domaći:Goran Peić(36),Zvonimir Viljevac (39),Mateo Brođanac(78(i Predrag Čađavčan(90), gosti:Antonio Paulović(7 i 27), Ivan Mareković(29), Jakov Križić(45)i Luka Paulović(65). LISTA STRIJELACA:19 golova:Zvonimir Juhas(Stara Brezovica),18 golova:Karlo Petrinić(Graničar - Okrugljača),17 golova:Antonio Klasić(Graničar - Okrugljača),16 golova:Igor Kovač(Mladost),Antonio Paulović(Drava)i t.d.

Ljestvica nakon 16. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 16122264-20 38
2. Drava Terezino PoljeDrava 16104238-20 34
3. Sokol MilanovacSokol 1694355-22 31
4. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 1693445-31 30
5. Gradina GradinaGradina 1691649-18 28
6. Podgorje PodgorjePodgorje 1691641-17 28
7. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 1682632-32 26
8. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 1674530-25 25
9. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 1672741-35 23
10. Turnašica TurnašicaTurnašica 1653828-28 18
11. Turanovac TuranovacTuranovac 16421027-64 14
12. Napredak RušaniNapredak 1634926-53 13
13. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 16231123-57 9
14. Graničar (ŽL) ŽlebinaGraničar (ŽL) 16011516-93 1

Sljedeće kolo

Napredak - ŠN Graničar Bušetina (Ok), Rušani, 2.4.2016. u 16,3o
Mladost (V) - Podgorje, Vukosavljevica, 3.4.2016. u 16,3o
St. Brezovica - Sloga (DS), Brezovica, 3.4.2016. u 16,3o
Drava - Turnašica, Terezino Polje, 3.4.2016. u 16,3o
Sveti Đurađ - Graničar (ŽL), Sveti Đurađ, 3.4.2016. u 16,3o
Graničar Bušetina - Turanovac, Bušetina, 3.4.2016. u 16,3o
Gradina - Sokol, Gradina, 3.4.2016. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.