Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 17. kola

Slavonija - Turnašica         4 : 4 ( 3 : 0 )
Suci: Nađ,Ramić P.,Biškupović, delegat: Tomo Jambrešić
Gledatelja:50.Strijelci:Domaći:Sanjin Gumbarević(5),Igor Dunković(15,74,),Marko Novaković(34) Gosti:Matija Golić(52,89),Dubravko Jakupec(65),Mario Sulimanac(86)

Graničar Bušetina - Podravac (S)         3 : 5 ( 2 : 3 )
Suci: Tašić,Grubač,Kožul, delegat: Željko Moslavac
Gledatelja 80.Strijelci:Domaći:Janko Brlas(11,34),Danijel Borić(61) Gosti:Berislav Androš(2),Marijan Granjaš(36 iz 11m),Slaven Tomašević(45,56,73)

Mladost (V) - Sloga (Z)         1 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Lončar M.,Marinović,Barčan, delegat: Josip Kuzman
Gledatelja 80.Strijelci:Domaći:Dalibor Šmer(24) Gosti:Bojan Kušar(39),Denis Kiris(47)

Grabić - Sveti Đurađ         2 : 6 ( 0 : 3 )
Suci: Ramić M.,Cvijanović,Marović, delegat: Luka Ličina
Gledatelja 50.Strijelci:Domaći:Goran Škiljić(62),Marijo Pohiba(75) Gosti:Željko Pšihistal(6,84),Velimir Viljevac(8),Igor Bajsar(10),Mario Fištrović(52),Luka Vukšić(65),

Podgorje - Mladost 1930 (Čađ)         0 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Vencl,Košić,Smrček I., delegat: Marijan Sreš
Gledatelja:70.Strijelci:Domaći:/ Gosti:Danko Šimunić(22)

Mladost (Mi) - Napredak         2 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Loparac,Ević,Grđan, delegat: Miroslav Zagorac
Gledatelja:80.Strijelci:Domaći:Ivan Sobol(83),Matko Filipović(85) Gosti:Boris Zagorac(15)

ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Kladare         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Gebaj,Vecko I.,Stanić, delegat: Damir Vargović
Gledatelja 60.Strijelci:Domaći:/Gosti:Zlatko Balogović(64 ag) *****LISTA STRIJELACA***** 20 golova : Sanjin Gumbarević(Slavonija), 18 golova : Danko Šimunić(Mladost-Čađavica), 15 golova : Josip Zajček(Podravac), 13 golova : Marijo Balogović(Graničar) i t.d.

Ljestvica nakon 17. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Podravac (S) SopjePodravac (S) 17111540-24 34
2. Kladare KladareKladare 17111535-21 34
3. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 17101632-32 31
4. Napredak RušaniNapredak 1793547-27 30
5. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 1792624-22 29
6. Slavonija SladojevciSlavonija 1784549-36 28
7. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 1773740-32 24
8. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 1773732-30 24
9. Podgorje PodgorjePodgorje 1772840-36 23
10. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 1763835-37 21
11. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 1753933-50 18
12. Turnašica TurnašicaTurnašica 17521033-46 17
13. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 17521039-63 17
14. Grabić GrabićGrabić 17241123-46 10

Sljedeće kolo

Turnašica - ŠN Graničar Bušetina (Ok), Turnašica, 8.4.2012. u 17,oo
Kladare - Mladost (Mi), Kladare, 8.4.2012. u 17,oo
Napredak - Podgorje, Rušani, 8.4.2012. u 17,oo
Mladost 1930 (Čađ) - Grabić, Čađavica, 8.4.2012. u 17,oo
Sveti Đurađ - Mladost (V), Sveti Đurađ, 8.4.2012. u 17,oo
Sloga (Z) - Graničar Bušetina, Zdenci, 8.4.2012. u 17,oo
Podravac (S) - Slavonija, Sopje, 8.4.2012. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.