Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 17. kola

ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Sveti Đurađ         5 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Fabijanac,Gebaj,Vinovrški, delegat: Špondreht
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Kristijan Petrinić(2,63 i 75)i Marijo Balogović(54 i 65),gosti:Željko Pšihistal(30).

Slavonija - Dinamo (Č)         4 : 1 ( 3 : 0 )
Suci: Ramić M.,Sabljak,Grgurić, delegat: Jambrešić
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Igor Dunković(11 i 36)i Sanjin Gumbarević(19 i 55),gosti:Bojan Kujević(66).

Podgorje - Mladost (SG)         3 : 2 ( 3 : 1 )
Suci: Gašparić,Sertić,Mesarić, delegat: Herent
Gledatelja oko 40. Strijelci:domaći:Vedran Šmer(7),Antun Podgornik(34 sa 11m)i Alen Đureš(40),gosti:Goran Štefančić(39)i Davor Zelenbrz(79 sa 11m).

Omladinac - Kladare         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Kečkiš,Nađ,Horvatinović, delegat: Kuzman
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Antonio Maresić(33-autogol),Andrej Čupen(64)i Mario Jerbić(78). gosti:/.

Napredak - Mladost (Mi)         4 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Gomerčić,Medved,Grđan, delegat: Špoljar
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Mario Zagorac(7),Mario Jozić(40)i Antonio Jugović(60 i 67),gosti:Matko Filipović (88).

Bratstvo - Standard         5 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Penava,Ivačić,Marinović, delegat: Rakošević
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Mario Pšihistal(15 sa 11m i 51),Mario Karnik(55),Dario Čančar(77)i Mario Novosel(78),gosti:Vedran Gabud(82).

Sloga (Z) - Graničar Bušetina         3 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Lončar M.,Biškupović,Stojnović, delegat: Izidor Lončar
Gledatelja oko 30. Strijelci:domaći:Denis Kiris(38),Bojan Kušar(47 sa 11m)i Alen Dedaj(87), gosti:Antonio Klasić(54). *****LISTA STRIJELACA***** 13 golova: Mario Jozić(Napredak)i Ivan Barukčić (Sloga),11 golova: Kristijan Petrinić(Graničar), 10 golova: Marijo Košorog(Dinamo),Željko Pšihistal(Sveti Đurađ),Alen Đureš(Podgorje)i Marijo Balogović(Graničar),9 golova: Andreas Černeli(Graničar),Mario Pšihistal(Bratstvo)i t.d.

Ljestvica nakon 17. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Podgorje PodgorjePodgorje 17113340-25 36
2. Napredak RušaniNapredak 17112450-31 35
3. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 1795352-26 32
4. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 17102543-27 32
5. Omladinac KorijaOmladinac 1794434-22 31
6. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 1784537-31 28
7. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1782741-36 26
8. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 1782726-24 26
9. Standard Nova ŠarovkaStandard 1773734-30 24
10. Slavonija SladojevciSlavonija 1773731-37 24
11. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 1763833-37 21
12. Kladare KladareKladare 17231221-52 9
13. Mladost (SG) Stari GradacMladost (SG) 17141215-39 7
14. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 17121422-62 5

Sljedeće kolo

Sveti Đurađ - Sloga (Z), Sveti Đurađ, 7.4.2013. u 16,oo
Graničar Bušetina - Bratstvo, Bušetina, 7.4.2013. u 16,oo
Standard - Napredak, Nova Šarovka, 7.4.2013. u 16,oo
Mladost (Mi) - Omladinac, Miljevci, 7.4.2013. u 16,oo
Kladare - Podgorje, Kladare, 7.4.2013. u 16,oo
Mladost (SG) - Slavonija, Stari Gradac, 7.4.2013. u 16,oo
Dinamo (Č) - ŠN Graničar Bušetina (Ok), Četekovac, 7.4.2013. u 16,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.