Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 17. kola

Suhopolje - Bratstvo         5 : 0 ( 4 : 0 )
Suci: Strusa,Loparac,Fabijanac, delegat: Đuračić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Nikola Menegati(8 i 13),Renato Župan(35 i 73)i Zdenko Lončarek(39),gosti:/.

ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Sveti Đurađ         2 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Vidalina,Blažević I.,Mesarić, delegat: Lončar Mladen
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Kristijan Petrinić(48)i Andrejas Černeli(69),gosti:Luka Vukšić(81).

Slavonija - Mladost (Mi)         3 : 4 ( 2 : 3 )
Suci: Ličinić Siniša,Sabljak,Stojković, delegat: Rakošević
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Ivan Štefanović(11),Sanjin Gumbarević(32)i Tomislav Kizivat(60 sa 11m), gosti:Dejan Matuta(26 i 45),Alen Keler(50 sa 11m)i Dario Pohiba(54).

Podgorje - Sloga (Z)         5 : 1 ( 3 : 1 )
Suci: Vargović,Vinovrški,Smrček M., delegat: Moslavac
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Antun Podgornik(29 i 44),Leo Treščec(34),Vedran Šmer(77)i Tomislav Krmpotić(84),gosti:Denis Kiris(26).

Dinamo (Č) - Gradina         4 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Kemper,Valent,Puškarić Marijana, delegat: Stipanić
Gledatelja okon 80. Strijelci:domaći:Miroslav Škulj(37 sa 11m),Renato Mlakar(70),Tomislav Pinčar(72)i Bojan Kujević(82),gosti:/.

Omladinac - Standard         1 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Teri,Smrček I.,Horvatinović, delegat: Stošić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Marko Deskar(75), gosti:Krunoslav Hrgetić(34).

Zrinski (NB) - Sokol         3 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Nađ,Ličinić Saša,Kokorić, delegat: Jelić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Antonio Striber(78 i 90)i Tomislav Lukić(85),gosti:Josip Lanšćak(32)i Strahinja Kepec(64). *****LISTA STRIJELACA***** 16 golova:Darko Obžetić(Suhopolje),Kristijan Petrinić(Graničar)i NikolaMenegati(Suhopolje), 14 golova: Vedran Šmer(Podgorje),13 golova: Mario Nukić(Zrinski),Mario Pšihistal(Bratstvo)i t.d.

Ljestvica nakon 17. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 17170088-7 51
2. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 17112450-28 35
3. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 17102536-28 32
4. Omladinac KorijaOmladinac 1775528-19 26
5. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 1775537-37 26
6. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 1774640-39 25
7. Podgorje PodgorjePodgorje 1773736-38 24
8. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 1780924-42 24
9. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 1771929-36 22
10. Sokol MilanovacSokol 1763829-42 21
11. Gradina GradinaGradina 17521028-48 17
12. Slavonija SladojevciSlavonija 17511136-48 16
13. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 17421129-51 14
14. Standard Nova ŠarovkaStandard 17221323-50 8

Sljedeće kolo

Sveti Đurađ - Zrinski (NB), Sveti Đurađ, 6.4.2014. u 16,oo
Sokol - Suhopolje, Milanovac, 6.4.2014. u 16,oo
Bratstvo - Omladinac, Gornje Bazje, 6.4.2014. u 16,oo
Standard - Dinamo (Č), Nova Šarovka, 6.4.2014. u 16,oo
Gradina - Podgorje, Gradina, 6.4.2014. u 16,oo
Sloga (Z) - Slavonija, Zdenci, 6.4.2014. u 16,oo
Mladost (Mi) - ŠN Graničar Bušetina (Ok), Miljevci, 6.4.2014. u 16,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.