Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 17. kola

Gradina - Brana         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Majstorović D.,Špiranec,Mesarić, delegat: Slavko Stojanović
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Dejan Peić(51 i 87)i Mario Vrbanić(2),gosti:/.

Graničar Bušetina - Podgorje         1 : 4 ( 0 : 2 )
Suci: Matić,Ferić,Kovač D., delegat: Goran Abalić
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Dalibor Brlas(54),gosti:Martin Špoljarić(2),Ivan Vukšić(32),Antun Podgornik(63)i Tomislav Feketija(89).

Drava - Omladinac         2 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Gomerčić,Blažević I.,Moslavac, delegat: Ivan Duvnjak
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Antonio Paulović(62 sa 11m)iIvo Delić(90),gosti:Ivan Mareković(2 autogol),Tihomir Škvarić(13)i Marko Šandrk(53 sa 11m).

Sloga (DS) - Mladost (V)         1 : 4 ( 1 : 2 )
Suci: Vidalina,Blažević T.,Jozić, delegat: Josip Kuzman
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Marko Podravac(13 sa 11m),gosti:Josip Kovač(31),Antonio Špoljarić(34),Ivica Jurić(53)i Igor Kovač(73).

Turnašica - Kladare         4 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Božić,Smrček I.,Horvatinović, delegat: Ivan Erhatić
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Tomislav Lah(24),Marko Subić(46-autogol),Mario Sulimanac(73)i Saša Štefanić(75), gosti:Antonio Maresić(32).

ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Sokol         0 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Bošnjak,Gašparić,Smrček M., delegat: Darko Tkalčec
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:/,gosti:Mihael Bistrović(19).

Sveti Đurađ - St. Brezovica         0 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Cafuta,Šantić,Majstorović I., delegat: Mladen Lončar
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:/,gosti: Ivica Bilobrk(33). LISTA STRIJELACA:20 zgoditaka:Željko Pšihistal (Sveti Đurađ),19 zgoditaka:Vedran Grubić(Omladinac), 16 zgoditaka:Saša Crnec(Turnašica),Antonio Paulović (Drava)i t.d.

Ljestvica nakon 17. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Omladinac KorijaOmladinac 17143054-12 45
2. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 17113351-23 36
3. Gradina GradinaGradina 17102542-24 32
4. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 17101650-31 31
5. Sokol MilanovacSokol 1794438-24 31
6. Drava Terezino PoljeDrava 1792642-32 29
7. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 1784533-29 28
8. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 1782738-29 26
9. Turnašica TurnašicaTurnašica 1764746-40 22
10. Podgorje PodgorjePodgorje 1764731-29 22
11. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 17411223-55 13
12. Kladare KladareKladare 17331129-46 12
13. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 17301431-67 9
14. Brana BačevacBrana 17111518-85 3 (-1)

Sljedeće kolo

Brana - Sveti Đurađ, Baćevac, 12.4.2015. u 16,3o
St. Brezovica - Sokol, Brezovica, 12.4.2015. u 16,3o
ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Turnašica, Okrugljača, 12.4.2015. u 16,3o
Kladare - Sloga (DS), Kladare, 12.4.2015. u 16,3o
Mladost (V) - Drava, Vukosavljevica, 12.4.2015. u 16,3o
Omladinac - Graničar Bušetina, Korija, 12.4.2015. u 16,3o
Podgorje - Gradina, Podgorje, 12.4.2015. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.