Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 17. kola

Napredak - ŠN Graničar Bušetina (Ok)         4 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Ličinić Siniša,Svirkovski,Kovač S., delegat: Moslavac
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Mario Jozić(3 i 23),Jasmin Božić(87)i Tomislav Rajnović(90),gosti:/.

Mladost (V) - Podgorje         1 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Vecko,Šantić,Majstorović I., delegat: Abalić
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:Josip Kovač(58),gosti:Tomislav Krmpotić(30).

St. Brezovica - Sloga (DS)         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Brdarić M.,Lješčak,Žabčić M., delegat: Duvnjak
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:David Mario Bognar(10)i Goran Peić(89),gosti:/. OBAVIJEST: Obavještavaju se svi klubovi da je prilikom pisanja zapisnika došlo do pogreške tako da je javna opomena upisana igraču br. 2 NK"Stara Brezovica" Tomislav Čađavčan(3300002),a ispravno je NK "Sloga" Dugo Selo: igrač br. 2 Ivan Podravac (3301281) 89 min.-n.p. prigovor na odluku suca. Molimo klubove da izvrše ispravak u svojim Zapisnicima - HVALA.

Drava - Turnašica         2 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Cafuta,Špiranec,Smrček I., delegat: Vargović
Gledatelja oko 200. Strijelci:domaći:Antonio Paulović(17 i 25), gosti:Marko Nemet(89).

Sveti Đurađ - Graničar (ŽL)         4 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Bošnjak,Blažević I.,Rešetar, delegat: Stojanović
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:željko Pšihistal(82 sa 11m i 89), Alen Karadija(20)i Marino Grizelj(62),gosti:/.

Graničar Bušetina - Turanovac         10 : 0 ( 6 : 0 )
Suci: Trupina,Smrček M.,Duvnjak, delegat: Špiranec
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Danijel Borić(5,22,42 i 75),Goran Serenčeš(2 sa 11m,27 i 65),Danijel Štefović(30), Mario Tolo(52)i Slaven Slanac(68),gosti:/.

Gradina - Sokol         1 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Ević,Šamu,Herent, delegat: Budiša
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Nenad Počuć(71),gosti:Mihael Lanščak(9),Darko Bušetinčan(55)i Valentino Ivanović (59). LISTA STRIJELACA: 19 golova: Zvonimir Juhas(Stara Brezovica),18 golova: Karlo Petrinić(Granićar-Okrugljača)i Antonio Paulović(Drava),17 golova: Antonio Klasić(Graničar-Okrugljača)i t.d.

Ljestvica nakon 17. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 17122364-24 38
2. Drava Terezino PoljeDrava 17114240-21 37
3. Sokol MilanovacSokol 17104358-23 34
4. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 1794446-32 31
5. Podgorje PodgorjePodgorje 1792642-18 29
6. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 1792642-32 29
7. Gradina GradinaGradina 1791750-21 28
8. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 1784534-25 28
9. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 1782743-35 26
10. Turnašica TurnašicaTurnašica 1753929-30 18
11. Napredak RušaniNapredak 1744930-53 16
12. Turanovac TuranovacTuranovac 17421127-74 14
13. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 17231223-59 9
14. Graničar (ŽL) ŽlebinaGraničar (ŽL) 17011616-97 1

Sljedeće kolo

Podgorje - Gradina, Podgorje, 9.4.2016. u 16,3o
Sokol - Napredak, Milanovac, 10.4.2016. u 16,3o
Sloga (DS) - Mladost (V), Dugo Selo, 10.4.2016. u 16,3o
ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Graničar Bušetina, Okrugljača, 10.4.2016. u 16,3o
Turanovac - Sveti Đurađ, Turanovac, 10.4.2016. u 16,3o
Graničar (ŽL) - Drava, Žlebina, 10.4.2016. u 16,3o
Turnašica - St. Brezovica, Turnašica, 10.4.2016. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.