Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 18. kola

Tehničar - Standard         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: M.Ramić,Grđan,Velić, delegat: Hulak
Strijelci:Domaći:Dejan Radovanović(40),Dean Keglević(51) Gosti:Josip Brnada(52)

St. Brezovica - Graničar Bušetina         3 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Grujić,Ivačić,Vargović, delegat: Moslavac
Strijelci:Domaći:Ivica Bilobrk(30,38),Saša Turković(50) Gosti:Antonio Klasić(10,79)

Napredak - DOŠK         2 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Grgurić,Barčan,Gecaj, delegat: Đuračić
Strijelci:Domaći:Antonio Jugović(49),Željko Šoštar(65)

Mladost (V) - Podgorje         0 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Gomerčić,M.Smrček,Matić, delegat: Vargović
Strijelci:Gosti:Vedran Šmer(23)

Miholjac - Sloga (DS)         1 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Siniša Ličinić,Gebaj,Sertić, delegat: Burcar
Strijelci:Domaći:Zlatko Miler(17) Gosti:Marko Klement(6 ag),Mario Kostelac(72 iz 11m)

ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Grabić         3 : 5 ( 1 : 1 )
Suci: Trupina,Špiranec,Stanić, delegat: Lisak
Strijelci:Domaći:Zlatko Balogović(7),Krtistijan Petrinić(70,90 iz 11m) Gosti:Josip Borovec(32,51),Igor Razum(55),Siniša Jelinek(62),Velibor Gojić(84)

Mladost (B) - Mladost 1930 (Čađ)         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Krmpotić,Adamović,Premec, delegat: Grahovac
Strijelci:Domaći:Ivica Vuk(51) Gosti:Antun Đurasek(77)

Ljestvica nakon 18. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 18122463-29 38
2. DOŠK DolciDOŠK 18122442-21 38
3. Podgorje PodgorjePodgorje 18112543-34 35
4. Mladost (B) BakićMladost (B) 18111644-29 34
5. Grabić GrabićGrabić 18103551-37 33
6. Standard Nova ŠarovkaStandard 1984738-37 28
7. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 1884634-34 28
8. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 1882835-33 26
9. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 1863929-37 21
10. Napredak RušaniNapredak 18531023-38 18
11. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 18521128-44 17
12. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 18511225-43 16
13. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 18431126-52 15
14. Tehničar CabunaTehničar 17421132-45 14

Sljedeće kolo

Mladost (B) - Tehničar, Bakić, 19.4.2009. u 17,00
Mladost 1930 (Čađ) - ŠN Graničar Bušetina (Ok), Čađavica, 19.4.2009. u 17,00
Grabić - Miholjac, Grabić, 19.4.2009. u 17,00
Sloga (DS) - Mladost (V), Dugo Selo, 19.4.2009. u 17,00
Podgorje - Napredak, Podgorje, 19.4.2009. u 17,00
DOŠK - St. Brezovica, Dolci, 19.4.2009. u 17,00
Graničar Bušetina - Standard, Bušetina, 19.4.2009. u 17,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.