Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 18. kola

Podgorje - Sloga (Z)         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Gomerčić,Adamović,Gecaj, delegat: Kuzman
Gledatelja.80.Strijelci:Domaći:Vedran Šmer(33),Matija Krmpotić(89) Gosti:Danijel Jurlina(85)

ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Mladost (B)         2 : 3 ( 2 : 0 )
Suci: Herent,Horvatinović,Smrček I., delegat: Rakošević
Gledatelja:50.Strijelci:Domaći:Denis Bardić(17),Josip Bartolić(29) Gosti:Kristijan Medved(51,89),Kristijan Budimir(82)

Slavonija - Mladost (V)         2 : 3 ( 1 : 1 )
Suci: Penava,Minauf,Biškupović, delegat: Špondreht
Gledatelja.30.Strijelci:Domaći:Zoran Main(5),Boris Tepeš(71 iz 11m) Gosti:Ivica Jurić(4),Mario Raptavi(54,58)

Grabić - Standard         2 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Sertić,Grgurić,Kožul, delegat: Uršanić
Gledatelja:100.Strijelci:Domaći:Danijel Benko(28),Ivo Pranješ(63) Gosti:Ilija Ereš(55),Toni Makar(61)

Turnašica - Sveti Đurađ         3 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Grujić,Orač,Stanić, delegat: Erhatić
Gledatelja.80.Strijelci:Domaći:matija Golić(66),Mario Sulimanac(85),Robert Puh(90) Gosti:Velimir Viljevac(50,87)

Mladost (Mi) - Mladost 1930 (Čađ)         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Teri,Ramić P.,Štauduar, delegat: Zagorac
Gledatelja:50:Strijelci:Domaći:Josip Bistrović(20) Gosti:/

Tehničar - Graničar Bušetina         1 : 3 ( 0 : 0 )
Suci: Gašparić,Brkić,Vukman D., delegat: Grahovac
Gledatelja.50.Strijelci:Domaći:Darko Obrovac(75 iz 11m) Gosti:Nikola Stubičar(78),Matija Presečan(80),Mario Mikolčić(90) *****Lista strijelaca***** 22 gola : Mario Nukić(Standard), 17 golova: Kristijan Petrinić(Graničar), 15 golova : Vedran Šmer(Podgorje) i t.d.

Ljestvica nakon 18. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Standard Nova ŠarovkaStandard 18125159-19 41
2. Podgorje PodgorjePodgorje 18112543-28 35
3. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 18104433-24 34
4. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 1886437-28 30
5. Slavonija SladojevciSlavonija 1893636-36 30
6. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 1884645-34 28
7. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 1873845-43 24
8. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 1873835-34 24
9. Turnašica TurnašicaTurnašica 1864833-38 22
10. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 18621034-38 20
11. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 1855827-35 20
12. Tehničar CabunaTehničar 18521124-52 17
13. Mladost (B) BakićMladost (B) 18431118-45 15
14. Grabić GrabićGrabić 18421228-43 14

Sljedeće kolo

Tehničar - Podgorje, Cabuna, 17.4.2011. u 17,oo
Graničar Bušetina - Mladost (Mi), Bušetina, 17.4.2011. u 17,oo
Mladost 1930 (Čađ) - Turnašica, Čađavica, 17.4.2011. u 17,oo
Sveti Đurađ - Grabić, Sveti Đurađ, 17.4.2011. u 17,oo
Standard - Slavonija, Nova Šarovka, 17.4.2011. u 17,oo
Mladost (V) - ŠN Graničar Bušetina (Ok), Vukosavljevica, 17.4.2011. u 17,oo
Mladost (B) - Sloga (Z), Bakić, 17.4.2011. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.