Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 18. kola

Sveti Đurađ - Sloga (Z)         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Gomerčić,Vinovrški,Teri, delegat: Rakošević
Gledatelja 50.Strijelci:Domaći:/Gosti:/ Budući je za NK "Sloga" iz Zdenaca nastupio igrač Matej Pokrivka(š.i.5533) za kojeg nije uplaćena članarina za 2013.godinu to se na osnovu članka 74 Pravilnika o nogometnim natjecanjima HNS, NK "Sloga" iz Zdenaca oduzima bod koji je osvojio na toj utakmici te se podnosi prijava protiv NK "Sloga" radi pokretanja disciplinskog postupka.

Graničar Bušetina - Bratstvo         6 : 1 ( 3 : 1 )
Suci: Herent,Smrček M.,Ivačić, delegat: Abalić
Gledatelja 50.Strijelci:Domaći:Antonio Klasić(23,29,80),Nikola Stubičar(45,66),Zlatko Vukšić(78) Gosti:Mario Pšihistal(25)

Standard - Napredak         2 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Nađ,Ramić P.,Stojnović, delegat: Hulak
Gledatelja 50.Strijelci:Domaći:Marijan Makar(85 iz 11m),Darko barišić(89) Gosti:Mario Jozić(10,78)

Mladost (Mi) - Omladinac         2 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Tašić,Đajkić,Grgurić, delegat: Grahovac
Gledatelja 50.Strijelci:Domaći:Dario Pohiba(14 iz 11m),Matko Filipović(73) Gosti:Igor Grubić(7)

Kladare - Podgorje         1 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Kečkiš,Dežmarić,Mesarić, delegat: Erhatić
Gledatelja 70.Strijelci:Domaći:Antonio Maresić(68) Gosti:Vedran Šmer(2,56)

Mladost (SG) - Slavonija         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Vecko I.,Šamu,Horvatinović, delegat: Željko Moslavac
Gledatelja 50.Strijelci:Domaći:/Gosti:/

Dinamo (Č) - ŠN Graničar Bušetina (Ok)         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Ličinić Si.,Ramić M.,,Grđan, delegat: Zeman
Gledatelja 80.Strijelci:Domaći:Roko Perić(78 iz 11m) Gosti:Kristijan Petrinić(52) *****LISTA STRIJELACA***** 15 golova : Mario Jozić(Napredak),13 golova : Ivan Barukčić(Sloga),Kristijan Petrinić(Graničar)i t.d.

Ljestvica nakon 18. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Podgorje PodgorjePodgorje 18123342-26 39
2. Napredak RušaniNapredak 18113452-33 36
3. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 1896353-27 33
4. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 18103544-28 33
5. Omladinac KorijaOmladinac 1894535-24 31
6. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 1885537-31 29
7. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 1892728-25 29
8. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1882842-42 26
9. Standard Nova ŠarovkaStandard 1874736-32 25
10. Slavonija SladojevciSlavonija 1874731-37 25
11. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 1864833-37 22
12. Kladare KladareKladare 18231322-54 9
13. Mladost (SG) Stari GradacMladost (SG) 18151215-39 8
14. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 18221428-63 8

Sljedeće kolo

Dinamo (Č) - Sveti Đurađ, Četekovac, 14.4.2013. u 16,oo
ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Mladost (SG), Okrugljača, 14.4.2013. u 16,oo
Slavonija - Kladare, Sladojevci, 14.4.2013. u 16,oo
Podgorje - Mladost (Mi), Podgorje, 14.4.2013. u 16,oo
Omladinac - Standard, Korija, 14.4.2013. u 16,oo
Napredak - Graničar Bušetina, Rušani, 14.4.2013. u 16,oo
Bratstvo - Sloga (Z), Gornje Bazje, 14.4.2013. u 16,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.