Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 18. kola

Sveti Đurađ - Zrinski (NB)         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Teri,Vinovrški,Sabljak, delegat: Stojanović
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Igor Bajser(71),gosti:Božo Rivić(84).

Sokol - Suhopolje         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Matić,Gašparić,Špiranec, delegat: Moslavac
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:/,gosti:Stjepan Fijala(89).

Bratstvo - Omladinac         4 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Herent,Blažević I.,Majstorović D., delegat: Blažičević
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Tomislav Zalogaj(33 sa 11m),Danijel Brođanac(48),Mario Pšihistal(69)i Kristijan Mikolić(85),gosti:/.

Standard - Dinamo (Č)         2 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Stojnović,Hrženjak,Ević, delegat: Hulak
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:Marko Hrgetić(42)i Marijan Makar(53),gosti:Bojan Kujavić(62)i Mario Košorog(77).

Gradina - Podgorje         3 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Gebaj,Grgurić,Kokorić, delegat: Budiša
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Mario Vrbanić(42,44 i 53),gosti:Vedran Šmer(40).

Sloga (Z) - Slavonija         7 : 2 ( 3 : 0 )
Suci: Lončar,Puškarić Marijana,Selenić, delegat: Ličina
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Alen Dedaj(14,22 i 53),Dario Bačić(20,66 i 75)i Ivan Čavić(72),gosti: Tomislav Kizivat(48)i Antonio Radonjić(61).

Mladost (Mi) - ŠN Graničar Bušetina (Ok)         1 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Nađ,Ličinić Saša,Biškupović, delegat: Lončar I.
Gledatelja:70.Strijelci:Domaći:Danijel Podmanicki(56) Gosti:Andrejas Černeli(39) *****LISTA STRIJELACA***** 16 golova:Darko Obžetić(Suhopolje),Kristijan Petrinić(Graničar),Nikola Menegati(Suhopolje), 15 golova:Vedran Šmer(Podgorje),14 golova:Mario Pšihistal(Bratstvo)i t.d.

Ljestvica nakon 18. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 18180089-7 54
2. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 18113451-29 36
3. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 18112540-28 35
4. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 1876538-38 27
5. Omladinac KorijaOmladinac 1875628-23 26
6. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 1875641-40 26
7. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 1881925-43 25
8. Podgorje PodgorjePodgorje 1873837-41 24
9. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 1872931-38 23
10. Sokol MilanovacSokol 1863929-43 21
11. Gradina GradinaGradina 18621031-49 20
12. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 18521136-53 17
13. Slavonija SladojevciSlavonija 18511238-55 16
14. Standard Nova ŠarovkaStandard 18231325-52 9

Sljedeće kolo

Suhopolje - Zrinski (NB), Suhopolje, 12.4.2014. u 16,oo
Mladost (Mi) - Sveti Đurađ, Miljevci, 13.4.2014. u 16,oo
ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Sloga (Z), Okrugljača, 13.4.2014. u 16,oo
Slavonija - Gradina, Sladojevci, 13.4.2014. u 16,oo
Podgorje - Standard, Podgorje, 13.4.2014. u 16,oo
Dinamo (Č) - Bratstvo, Četekovac, 13.4.2014. u 16,oo
Omladinac - Sokol, Korija, 13.4.2014. u 16,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.