Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 19. kola

Suhopolje - Zrinski (NB)         4 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Vidalina,Blažević T.,Kečkiš, delegat: Blažičević
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Mario Tolo(34),Krunoslav Klepač(36),Zdenko Lončarek(54),Davor Podnar(60),gosti:/

Mladost (Mi) - Sveti Đurađ         2 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Tašić,Kokorić,PuškarićMarijana, delegat: Stošić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Josip Birčić(61)i Danijel Podmanicki(90),gosti:/.

ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Sloga (Z)         5 : 2 ( 2 : 2 )
Suci: Matić,Košić,Horvatinović, delegat: Đuračić
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Andrejas Černeli(37,60 i 68)i Kristijan Petrinić(12 i 52),gosti:Denis Kušar(11)i Danijel Jurlina(34 sa 11m).

Slavonija - Gradina         2 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Nađ,Ramić P.,Biškupović, delegat: Holeš
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Alen Hodak(70)i Damir Tomašek(84),gosti:Miro Baltić(9)i Mario Vrbanić(80 sa 11m).

Podgorje - Standard         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Herent,Čubrlo,Mesarić, delegat: Sreš
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Antun Podgornik(34 i 76),gosti:Anđelko Kožić(74).

Dinamo (Č) - Bratstvo         1 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Ugarković,Babić,Garić, delegat: Grabovac
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Marijo Košorog(78),gosti:Danijel Brođanac(14),Tino Habijanić(69)i Mario Pšihistal(77).

Omladinac - Sokol         1 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Majstorović L.,Orač,Brdarić L., delegat: Duvnjak
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Marko Šandrk(78),gosti:Ivan Bačar(45-autogol)i Damir Jakšić(60). *****LISTA STRIJELACA***** 18 golova:Kristijan Petrinić(Graničar),16 golova: Darko Obžetić(Suhopolje)i Nikola Menegati(Suhopolje),15 golova:Mario Pšihistal(Bratstvo), Vedran Šmer(Podgorje)i t.d

Ljestvica nakon 19. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 19190093-7 57
2. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 19122543-29 38
3. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 19113551-33 36
4. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 1985646-42 29
5. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 1991927-43 28
6. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 1976638-40 27
7. Podgorje PodgorjePodgorje 1983839-42 27
8. Omladinac KorijaOmladinac 1975729-25 26
9. Sokol MilanovacSokol 1973931-44 24
10. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 19721032-41 23
11. Gradina GradinaGradina 19631033-51 21
12. Slavonija SladojevciSlavonija 19521240-57 17
13. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 19521238-58 17
14. Standard Nova ŠarovkaStandard 19231426-54 9

Sljedeće kolo

Sveti Đurađ - Suhopolje, Sveti Đurađ, 20.4.2014. u 16,3o
Zrinski (NB) - Omladinac, Nova Bukovica, 20.4.2014. u 16,3o
Sokol - Dinamo (Č), Milanovac, 20.4.2014. u 16,3o
Bratstvo - Podgorje, Gornje Bazje, 20.4.2014. u 16,3o
Standard - Slavonija, Nova Šarovka, 20.4.2014. u 16,3o
Gradina - ŠN Graničar Bušetina (Ok), Gradina, 20.4.2014. u 16,3o
Sloga (Z) - Mladost (Mi), Zdenci, 20.4.2014. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.