Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 2. kola

Sloga (DS) - Drava         1 : 5 ( 0 : 2 )
Suci: Brlas J.,Rešetar.Sabljak, delegat: Slavko Stojanović
Gledatelja oko 200. Strijelci:domaći:Marko Podravac(78),gosti: Ivan Mareković(18 i 52 sa 11m),Antonio Paulović(44 i 75) i Ilija Trivanović(90 sa 11m).

St. Brezovica - Sveti Đurađ         4 : 3 ( 1 : 2 )
Suci: Matić,Brdarić L.,Svirkovski, delegat: Željko Moslavac
Gledatelja oko 90. Strijelci:domaći:Juhas Zvonimir(21 i 90),Slaven Turković(54)i Stjepan Brođanac(85),gosti:Boris Đaković(1),Ivan Čavarušić(18)i Marino Grizelj(78).

Turnašica - Graničar Bušetina         4 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Ferić,Grlica,Kovač S., delegat: Ivan Erhatić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Saša Crnec(16 mi 42),Hrvoje Kovač(53)i Stjepan Lach(87),gosti:/.

Graničar (ŽL) - Napredak         5 : 7 ( 3 : 1 )
Suci: Vukman,Blažičević,Aragović, delegat: Goran Abalić
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Vedran Čizmić(2),Ivan Šagolj (11), Ivan Vrbančić(30),Marko Knežević(81)i Tomislav Vrbančić(85),gosti:Robert Šain(56 sa 11m,73 i 82), Dario Juhas(8),Jasmin Božić(52),Josip Kolovica(53)i Mateo Rajnović(68).

Turanovac - Gradina         1 : 2 ( 0 : 2 )
Suci: Bošnjak,Kečkiš,Vampovac, delegat: Mladen Lončar
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Hrvoje Đurasević(90 sa 11m), gosti:Vladimir Puškarić(17)i Radomir Jurišić(28).

ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Mladost (V)         5 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Cafuta,Mesarić,Marinović, delegat: Josip Kuzman
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Matej Ivoš(49 i 50),Danijel Borić (80 i 87)i Kristijan Blažeković(53),gosti:Davor Jurić(36)i Mario Raptavi(62).

Sokol - Podgorje         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Blažević I.,Hudi,Duvnjak, delegat: Robert Špiranec
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Mihael Lanščak(20),gosti:/. LISTA STRIJELACA : 7 zgoditaka : Zvonimir Juhas (Stara Brezovica),5 zgoditaka : Saša Crnec (Turnašica),4 zgoditka : Mihael Bistrović(Sokol), Vladimir Puškarić(Gradina), Antonio Paulović (Drava)i t.d.

Ljestvica nakon 2. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Gradina GradinaGradina 220016-1 6
2. Sokol MilanovacSokol 220012-0 6
3. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 220012-4 6
4. Turnašica TurnašicaTurnašica 22007-1 6
5. Drava Terezino PoljeDrava 21107-3 4
6. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 21015-4 3
7. Podgorje PodgorjePodgorje 21012-1 3
8. Napredak RušaniNapredak 21018-8 3
9. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 21014-5 3
10. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 20115-6 1
11. Turanovac TuranovacTuranovac 20021-4 0
12. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 20021-12 0
13. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 20021-16 0
14. Graničar (ŽL) ŽlebinaGraničar (ŽL) 20025-21 0

Sljedeće kolo

Podgorje - Sloga (DS), Podgorje, 5.9.2015. u 17,oo
Napredak - Turanovac, Rušani, 5.9.2015. u 17,oo
Mladost (V) - Sokol, Vukosavljevica, 6.9.2015. u 17,oo
Gradina - ŠN Graničar Bušetina (Ok), Gradina, 6.9.2015. u 17,oo
Graničar Bušetina - Graničar (ŽL), Bušetina, 6.9.2015. u 17,oo
Sveti Đurađ - Turnašica, Sveti Đurađ, 6.9.2015. u 17,oo
Drava - St. Brezovica, Terezino Polje, 6.9.2015. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.