Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 20. kola

Tehničar - Graničar Bušetina         5 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Ramić P.,Kindler,Gecaj, delegat: Đuračić
Strijelci:Domaći:Ivan Rokinger(12),Damir Vukelić(28,61),Damjan Radovanović(60),Saša Teodorović(79)

Standard - DOŠK         4 : 3 ( 1 : 3 )
Suci: Penava.,Cvijanović,Debeljak, delegat: Hulak
Strijelci:Domaći:Predrag Vujić(7 i z11m),Dejan Knezović(53),Tomislav Petrak(58),Toni Makar(61) Gosti:Mario Lončar(30,35,39)

St. Brezovica - Podgorje         4 : 3 ( 1 : 1 )
Suci: Valent,Matić,Adamović, delegat: Sreš
Strijelci:Domaći:Zvonimir Viljevac(40),Ivica Bilobrk(63),Ivan Šafran(65),Josip Brođanac(84) Gosti:Zoran Šisler(24),Antun Podgornik(58,85)

Napredak - Sloga (DS)         2 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Grgurić,Oklopčić,Stanić, delegat: Burcar
Strijelci:Domaći:Dragan Mihaljević(52,67) Gosti:Mario Kostelac(63)

Mladost (V) - Grabić         4 : 0 ( 4 : 0 )
Suci: Herent,Brlas Marin,Mikolčič, delegat: Erhatić
Strijelci:Domaći:Robert Puh(9,39),Antonio Špoljarić(23),Davor Jurić(27)

Miholjac - Mladost 1930 (Čađ)         2 : 4 ( 2 : 1 )
Suci: Orač,Vargović,Vrekalić, delegat: Ivšić
Strijelci:Domaći:Dragan Ostojić(20)Samir Klement(28) Gosti:Branimir Peterfaj(32),Antun Đurasek(52,67),Ivica Konta(85)

ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Mladost (B)         2 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Špoljarić,Habijanić,Horvatinović, delegat: Budiša
Strijelci:Domaći:Josip Bartolić(13),Marijo Balogović(43) Gosti:Kristijan Medved(21)

Ljestvica nakon 20. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 20142470-31 44
2. DOŠK DolciDOŠK 20132550-26 41
3. Podgorje PodgorjePodgorje 20122648-38 38
4. Mladost (B) BakićMladost (B) 20121749-32 37
5. Grabić GrabićGrabić 20113654-43 36
6. Standard Nova ŠarovkaStandard 2194843-43 31
7. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 2094739-41 31
8. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 2092938-39 29
9. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 20731034-45 24
10. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 20631135-47 21
11. Napredak RušaniNapredak 20631125-41 21
12. Tehničar CabunaTehničar 19521238-49 17
13. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 20511429-50 16
14. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 20441230-57 16

Sljedeće kolo

ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Tehničar, Okrugljača, 3.5.2009. u 17,00
Mladost (B) - Miholjac, Bakić, 3.5.2009. u 17,00
Mladost 1930 (Čađ) - Mladost (V), Čađavica, 3.5.2009. u 17,00
Grabić - Napredak, Grabić, 3.5.2009. u 17,00
Sloga (DS) - St. Brezovica, Dugo Selo, 3.5.2009. u 17,00
Podgorje - Standard, Podgorje, 3.5.2009. u 17,00
DOŠK - Graničar Bušetina, Dolci, 3.5.2009. u 17,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.