Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 20. kola

Sveti Đurađ - Suhopolje         0 : 4 ( 0 : 1 )
Suci: Kečkiš,Vidović B.,Brdarić L., delegat: Abalić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/,gosti:Stjepan Fijala(35),Davor Podnar(52),Zdenko Lončarek(62)i Mihael Vuković(89).

Zrinski (NB) - Omladinac         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Stojnović,Ević I.,Garić, delegat: Hulak
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Matej Habuš(80 sa 11m),gosti:/.

Sokol - Dinamo (Č)         5 : 2 ( 3 : 0 )
Suci: Vargović,Blažević I.,Selenić, delegat: Špoljar
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Damir Jakšić(16 i 61),Strahinja Kepec(3),Ivan Feketija(8)i Marko Bodalija(52),gosti:Marijo Košorog(78)i Miroslav Škulj(89).

Bratstvo - Podgorje         3 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Gomerčić,Dežmarić,Smrček M., delegat: Rakošević
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Tomislav Zalogaj(5 sa 11m),Ivan Topić(10)i Mario Pšihistal(79),gosti:Antun Podgornik(57).

Standard - Slavonija         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Ivačić,Medved,Stojković, delegat: Burcar
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/,gosti:Matija Vencl(70).

Gradina - ŠN Graničar Bušetina (Ok)         1 : 4 ( 0 : 2 )
Suci: LičinićSiniša,Tašić,Marinović, delegat: Zagorac
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Dejan Peić(69 sa 11m),gosti:Mario nBalogović(30 i 42),Kristijan Petrinić(74)i Andreas Černeli(78).

Sloga (Z) - Mladost (Mi)         2 : 6 ( 1 : 4 )
Suci: Gebaj,Hrženjak,Ramić P. , delegat: Lončar I.
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Bojan Kušar(35 sa 11m i 86 sa 11m),gosti:Danijel Podmanicki(3 i 15),Josip Birčić(19),Dario Pohiba(31)David Lehpamer(47)i Alen Keler(80 sa 11m). *****LISTA STRIJELACA***** 19 golova:Kristijan Petrinić(Graničar), 16 golova:Nikola Menegati(Suhopolje),Darko Obžetić(Suhopolje)i Mario Pšihistal(Bratstvo), 15 golova:Vedran Šmer(Podgorje)i t.d.

Ljestvica nakon 20. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 20200097-7 60
2. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 20132546-30 41
3. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 20123552-33 39
4. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 2095650-43 32
5. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 20101933-45 31
6. Podgorje PodgorjePodgorje 2083940-45 27
7. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 2076738-44 27
8. Sokol MilanovacSokol 2083936-46 27
9. Omladinac KorijaOmladinac 2075829-26 26
10. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 20721134-46 23
11. Gradina GradinaGradina 20631134-55 21
12. Slavonija SladojevciSlavonija 20621241-57 20
13. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 20521340-64 17
14. Standard Nova ŠarovkaStandard 20231526-55 9

Sljedeće kolo

Sloga (Z) - Sveti Đurađ, Zdenci, 27.4.2014. u 16,3o
Mladost (Mi) - Gradina, Miljevci, 27.4.2014. u 16,3o
ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Standard, Okrugljača, 27.4.2014. u 16,3o
Slavonija - Bratstvo, Sladojevci, 27.4.2014. u 16,3o
Podgorje - Sokol, Podgorje, 27.4.2014. u 16,3o
Dinamo (Č) - Zrinski (NB), Četekovac, 27.4.2014. u 16,3o
Omladinac - Suhopolje, Korija, 27.4.2014. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.