Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 20. kola

Podgorje - Graničar Bušetina         0 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Cafuta,Hrženjak,Vidović-Volenik, delegat: Vargović
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:/,gosti:Slaven Slanac(39).

Mladost (V) - Napredak         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Špiranec,Smrček M.,Hudi, delegat: Lončar M.
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:/,gosti:Željko Vlahović(64).

Sloga (DS) - Gradina         0 : 5 ( 0 : 2 )
Suci: Vukman,Majstorović D.,Rešetar, delegat: Kuzman
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:/,gosti:Goran Duvnjak(25 i 32), Luka Podnar(62 i 77)i Nikola Pecolaj(56).

Sokol - Sveti Đurađ         1 : 3 ( 1 : 1 )
Suci: Šamu,Grujić,Moslavac L., delegat: Špiranec
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Mihael Lanščak(24),gosti:Željko Pšihistal(8,48 i 75 sa 11m).

ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Drava         9 : 1 ( 4 : 1 )
Suci: Herent,Jugović,Marinović, delegat: Blažičević
Gledatelja oko 300. Strijelci:domaći:Karlo Petrinić(10 i 45),Alen Fučkar(17 i 13),Kristijan Blažeković(55 i 66) i Kristijan Petrinić(82).gosti:Ivan Mareković(39).

Turanovac - St. Brezovica         0 : 3 ( 0 : 0 )
Suci: Vidalina,Kovač D.,Duvnjak, delegat: Đurđević
Gledatelja oko 40. Strijelci:domaći:/,gosti:Danijel Lukačević(48),Slaven Turković(50)i Ljubomir Perić(87).

Graničar (ŽL) - Turnašica         1 : 3 ( 0 : 0 )
Suci: Lukačević,Svirkovski,Oklopčić, delegat: Abalić
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Ivan Šagolj(70),gosti:Marko Nemet(19),Mario Sulimanac(72 sa 11m)i Renato Plivalić(80). LISTA STRIJELACA:22 gola:Karlo Petrinić(Graničar-Okrugljača)i Antonio Paulović(Drava),19 golova: Zvonimir Juhas(Stara Brezovica),18 golova: Antonio Klasić(Graničar-Okrugljača)i t.d.

Ljestvica nakon 20. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 20143378-29 45
2. Drava Terezino PoljeDrava 20134351-31 43
3. Sokol MilanovacSokol 20114565-30 37
4. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 20113649-37 36
5. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 20112751-36 35
6. Gradina GradinaGradina 20111863-28 34
7. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 20104643-30 34
8. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 20104649-40 34
9. Podgorje PodgorjePodgorje 20102850-24 32
10. Napredak RušaniNapredak 20641033-57 22
11. Turnašica TurnašicaTurnašica 20631132-35 21
12. Turanovac TuranovacTuranovac 20421428-85 14
13. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 20331428-67 12
14. Graničar (ŽL) ŽlebinaGraničar (ŽL) 20011919-110 1

Sljedeće kolo

Napredak - Gradina, Rušani, 30.4.2016. u 16,3o
Sveti Đurađ - Podgorje, Sveti Đurađ, 30.4.2016. u 16,3o
Graničar (ŽL) - Sloga (DS), Žlebina, 1.5.2016. u 16,3o
Turnašica - Turanovac, Turnašica, 1.5.2016. u 16,3o
St. Brezovica - ŠN Graničar Bušetina (Ok), Brezovica, 1.5.2016. u 16,3o
Drava - Sokol, Terezino Polje, 1.5.2016. u 16,3o
Graničar Bušetina - Mladost (V), Bušetina, 1.5.2016. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.