Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 21. kola

ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Tehničar         1 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Gojmerac,Brlas Marin,Makvić, delegat: Kuzman
Strijelci:Domaći:Josip Slavić(18) Gosti:Dejan Radovanović(17)

Mladost (B) - Miholjac         3 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Krupa ,Mikolčić,Šakotić, delegat: Kodrić
Strijelci:Domaći:Ivica Vuk(25),Matej Hamaček(62,80) Gosti:Ivan Kovač(59)

Mladost 1930 (Čađ) - Mladost (V)         4 : 1 ( 3 : 1 )
Suci: Stošić,Štauduar,Brkić, delegat: Jurkin
Strijelci:Domaći:Ivica Konta(18,39),Branimir Peterfai(27)Zoran Bolić(78) Gosti:Ivica Jurić(38)

Grabić - Napredak         6 : 1 ( 3 : 0 )
Suci: Trupina,Biškupović,Cvijanović, delegat: Zagorac
Strijelci:Domaći:Velibor Gojić(7,63),Dejan Šikić(10),Alen Hađina(25,50),Gordan Brnković(70) Gosti:Drgan Mihaljević(60)

Sloga (DS) - St. Brezovica         3 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Babić,Horvatinović,Majstorović, delegat: Vrbaslija
Strijelci:Domaći:Zvonimir Novosel(15),Mario Kostelac(63),Zlatko Pavlek(76) Gosti:Ivica Bilobrk(70,86)

Podgorje - Standard         1 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Loparac,Kindler,Merkaš, delegat: Grahovac
Strijelci:Domaći:Vedran Šmer(12) Gosti:Petar Grgić(33),Toni Makar(88)

DOŠK - Graničar Bušetina         5 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Valent,Sertić,Vrekalić, delegat: Lisak
Strijelci:Domaći:Mario Lončar(32,52,74),Petar Budimir(45),Mario Kemper(61) Gosti:Dragan Dogan(45,79) *********LISTA STRIJELACA********** 22 gola Mario Nukić(Grabić),Mario Lončar(DOŠK) 20 golova Mario Kemper(DOŠK) 17 golova Matej Hamaček(Mladost(B)) 16 golova Kristijan Petrinić(Graničar),Marijo Balogović(Graničar) 15 golova Vedran Šmer(Podgorje)

Ljestvica nakon 21. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 21143471-32 45
2. DOŠK DolciDOŠK 21142555-28 44
3. Mladost (B) BakićMladost (B) 21131752-33 40
4. Grabić GrabićGrabić 21123660-44 39
5. Podgorje PodgorjePodgorje 21122749-40 38
6. Standard Nova ŠarovkaStandard 22104845-44 34
7. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 21104743-42 34
8. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 21921040-44 29
9. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 21731136-48 24
10. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 21631236-51 21
11. Napredak RušaniNapredak 21631226-47 21
12. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 21541233-59 19
13. Tehničar CabunaTehničar 20531239-50 18
14. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 21511530-53 16

Sljedeće kolo

Mladost (V) - Mladost (B), Vukosavljevica, 1.5.2009. u 17,00
Tehničar - DOŠK, Cabuna, 10.5.2009. u 17,00
Graničar Bušetina - Podgorje, Bušetina, 10.5.2009. u 17,00
Standard - Sloga (DS), Nova Šarovka, 10.5.2009. u 17,00
St. Brezovica - Grabić, Brezovica, 10.5.2009. u 17,00
Napredak - Mladost 1930 (Čađ), Rušani, 10.5.2009. u 17,00
Miholjac - ŠN Graničar Bušetina (Ok), Gornji Miholjac, 10.5.2009. u 17,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.