Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 21. kola

Mladost (B) - Standard         1 : 5 ( 1 : 3 )
Suci: Gebaj,Majstorović,Brlas Marin, delegat: Vrbaslija
Strijelci:Domaći:Zdenko Zdelar(23) Gosti:Dejan Knežević(3,30),Toni Makar(17),Marko Hrgetić(81),Tomislav Petrak(85)

Slavonija - Graničar Bušetina         0 : 3 ( 0 : 0 )
Suci: Ramić M.,Adamović, Nađ, delegat: Zagorac
Strijelci:Domaći:/ Gosti :Antonio Klasić(49,65 iz 11m,87)

Podgorje - Grabić         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Orač,Vinovrški,Matić, delegat: Pavić
Strijelci:Domaći:Vedran Šmer(46) Gosti:/

Turnašica - Mladost (V)         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Šantić,Vargović,Smrček M., delegat: Abalić
Strijelci:Domaći:Mario Sulimanac(43),Željko Kajić(59) Gosti:Robert Puh(54)

Napredak - Sloga (DS)         5 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Gašparić,Teri,Štauduar, delegat: Moslavac
Strijelci:Domaći:Dragan Mihaljenović(5),Dario Juhas(10),Boris Zagorac(39),Mario Zagorac(54),Predrag Mikić(84) Gosti:/

St. Brezovica - Mladost 1930 (Čađ)         3 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Kečkiš,Horvatinović,Oklopčić, delegat: Tkalčec
Strijelci:Domaći:Slaven Turković(76,87),Danijel Lukačević(89) Gosti:Zoran Bolić(90)

ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Tehničar         4 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Trupina,Botković,Smrček I., delegat: Špoljar
Strijelci:Domaći:Kristijan Petrinić(42,56 iz 11m,89),Alen šantić(80) Gosti:Damir Vukelić(88)

Ljestvica nakon 21. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Napredak RušaniNapredak 21190250-15 57
2. Standard Nova ŠarovkaStandard 21154268-19 49
3. Podgorje PodgorjePodgorje 21132636-23 41
4. Grabić GrabićGrabić 21102940-36 32
5. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 2193945-49 30
6. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 2185846-40 29
7. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 21921044-38 29
8. Tehničar CabunaTehničar 2185841-38 29
9. Turnašica TurnašicaTurnašica 21741040-52 25
10. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 21741038-53 25
11. Slavonija SladojevciSlavonija 21631239-60 21
12. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 21621332-51 20
13. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 21611434-55 19
14. Mladost (B) BakićMladost (B) 21511534-58 16

Sljedeće kolo

Standard - ŠN Graničar Bušetina (Ok), Nova Šarovka, 16.5.2010. u 17,00
Tehničar - St. Brezovica, Cabuna, 3.6.2010. u 17,30
Mladost 1930 (Čađ) - Napredak, Čađavica, 16.5.2010. u 17,00
Sloga (DS) - Turnašica, Dugo Selo, 16.5.2010. u 17,00
Mladost (V) - Podgorje, Vukosavljevica, 16.5.2010. u 14,30
Graničar Bušetina - Mladost (B), Bušetina, 16.5.2010. u 17,00
Grabić - Slavonija, Grabić, 22.5.2010. u 17,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.