Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 21. kola

Mladost (Mi) - Podgorje         1 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Ramić M.,Biškupović,Grgurić, delegat: Hulak
Gledatelja.50.Strijelci:Domaći:Dejan Matota(78)Gosti:Vedran Šmer(6)

Tehničar - Turnašica         3 : 3 ( 3 : 1 )
Suci: Vecko I.,Grđan,Smrček I., delegat: Lisak
Gledatelja.30.Strijelci:Domaći:Kristijan Bičanić(16,44),Marijan Holec(39) Gosti:Dubravko Jakupec(35),Matija Golić(56),Željko Kajić(65)

Graničar Bušetina - Grabić         4 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Nađ,Vecko M.,Makvić, delegat: Špondreht
Gledatelja.100.Strijelci:Domaći:Danijel Štefović(39),Antonio Klasić(49 iz 11m,55),Dražen Lukčec(88) Gosti:/

Mladost 1930 (Čađ) - Slavonija         2 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Ličinić Si.,Minauf,Kožul, delegat: Ličina
Gledatelja.100.Strijelci:Domaći:Zlatko Miler(44),Goran Budimir(85) Gosti:Darko Fujs(38)

Sveti Đurađ - ŠN Graničar Bušetina (Ok)         6 : 2 ( 4 : 0 )
Suci: Kečkiš,Adamović,Košić, delegat: Abalić
Gledatelja.50.Strijelci.Domaći:Igor Bajser(14,23,65),Emil Smetiško(20,80),Josip Rajnović(36) Gosti:Marijo Balogović(53),Željko Černeli(82)

Standard - Sloga (Z)         2 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Fabijanac,Hrženjak,Cvijanović, delegat: Jelić
Gledatelja.80.Strijelci:Domaći:Marijan Makar(66 iz 11,89 iz 11m) Gosti:Bojan Kušar(44,52 iz 11m)

Mladost (V) - Mladost (B)         4 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Šantić,Barčan,Vukman, delegat: Tkalčec
Gledatelja.60.Strijelci:Domaći:Ivica Jurić(29,44),Mario Raptavi(50),Stipo Jurić(86) Gosti:Mario Colarić(86) *****Lista strijelaca***** 23 gola : Kristijan Petrinić(Graničar), 22 gola : Mario Nukić(Standard), 17 golova: Emil Smetiško(Sveti Đurađ)i Vedran Šmer(Podgorje)i t.d.

Ljestvica nakon 21. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Standard Nova ŠarovkaStandard 21136268-26 45
2. Podgorje PodgorjePodgorje 21124549-30 40
3. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 21115542-29 38
4. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 21107450-34 37
5. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 21105651-38 35
6. Slavonija SladojevciSlavonija 2194841-45 31
7. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 2193957-54 30
8. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 2185837-37 29
9. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 21831043-44 27
10. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 21821140-43 26
11. Turnašica TurnašicaTurnašica 21651040-47 23
12. Tehničar CabunaTehničar 21531327-66 18
13. Grabić GrabićGrabić 21521430-51 17
14. Mladost (B) BakićMladost (B) 21441320-51 16

Sljedeće kolo

Podgorje - Mladost (V), Podgorje, 8.5.2011. u 17,oo
Mladost (B) - Standard, Bakić, 8.5.2011. u 17,oo
Sloga (Z) - Sveti Đurađ, Zdenci, 8.5.2011. u 17,oo
ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Mladost 1930 (Čađ), Okrugljača, 8.5.2011. u 17,oo
Slavonija - Graničar Bušetina, Sladojevci, 8.5.2011. u 17,oo
Grabić - Tehničar, Grabić, 8.5.2011. u 17,oo
Turnašica - Mladost (Mi), Turnašica, 8.5.2011. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.