Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 21. kola

Napredak - Graničar Bušetina         2 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Špoljarić,Gašparić,Resler, delegat: Tomo Jambrešić
Gledatelja oko 200. Strijelci:domaći:Mihael Šoštar(12)i Leon Brdarić(29) gosti:Danijel Borić(88).

Omladinac - Sveti Đurađ         6 : 2 ( 2 : 2 )
Suci: Presečan,Duvnjak,Kovač S., delegat: Slavko Stojanović
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Reneto Giga(27),Filip Jeličić(32), Drago Kozlinger(50),Dario Godeč(58),Marko Šandrk(79) i Rene Prugovečki(88),gosti:Igor Bajser(25)i Željko Pšihistal(42).

St. Brezovica - Sokol         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Lukačević,Lješčak,Tkalac, delegat: Darko Tkalčec
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Stjepan Brođanac(39)i Zvonimir Viljevac(85),gosti:/.

Mladost (V) - Turanovac         6 : 3 ( 4 : 0 )
Suci: Ivačić,Hudi,Godeč Krešimir, delegat: Josip Kuzman
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Igor Kovač(31,33 i 36),Davor Jurić(21),Josip Kovač(60)i Domagoj Kralj(79), gosti:Mateo Rukavina(47),Tomislav Zalogaj(62)i Mihael Taušan(71 sa 11m).

Podgorje - Turnašica         2 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Kečkiš,Ferić,Penava E., delegat: Mladen Lončar
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Tomislav Krmpotić(56)i Luka Vukšić(77),gosti:Ivan Zubak(68).

Gradina - Bilogora 1947         4 : 1 ( 3 : 0 )
Suci: Cafuta,Dežmarić,Kovač D., delegat: Robert Špiranec
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Zvonimir Juhas(7 i 23),Vladimir Puškarić(43)i Robert Šain(68 sa 11m),gosti:Josip Čoklo(74). LISTA STRIJELACA:30golova:ZVONIMIR JUHAS(Gradina), 29 golova: Janko Brlas(Bušetina 1947),25 golova: Matej Ivoš(Bilogora 1947),21 gol: Mario Jozić (Napredak) i t.d.

Ljestvica nakon 21. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 20180285-19 54
2. Gradina GradinaGradina 20162271-23 50
3. Napredak RušaniNapredak 21133562-37 42
4. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 20113656-34 36
5. Podgorje PodgorjePodgorje 21104741-42 34
6. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 20103740-29 33
7. Sokol MilanovacSokol 2093833-42 30
8. Omladinac KorijaOmladinac 21831043-38 27
9. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 21731139-51 24
10. Drava Terezino PoljeDrava 20621223-59 20
11. Turnašica TurnašicaTurnašica 20531218-49 18
12. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 21501626-65 15
13. Turanovac TuranovacTuranovac 20421432-50 14
14. Slaven DetkovacSlaven 13111117-48 4

Sljedeće kolo

Turnašica - Napredak, Turnašica, 7.5.2017. u 17,oo
Sveti Đurađ - Gradina, Sveti Đurađ, 7.5.2017. u 17,oo
Bilogora 1947 - Drava, Špišić Bukovica, 7.5.2017. u 17,oo
Graničar Bušetina - Mladost (V), Bušetina, 7.5.2017. u 17,oo
Turanovac - St. Brezovica, Turanovac, 7.5.2017. u 17,oo
Sokol - Omladinac, Milanovac, 7.5.2017. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.