Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 22. kola

Standard - ŠN Graničar Bušetina (Ok)         4 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Gebaj,Grđan,Grgurić, delegat: Herent
Strijelci:Domaći:Toni Makar(29,71),Josip Brnada(49),Tomislav Petrak(73) Gosti:Zlatko Balogović(10)

Tehničar - St. Brezovica         1 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Lončar,Vencl,Medved, delegat: Moslavac
Strijekci: Domači, Darko Obrovac(49)Gosti: P.Čađavčan(44), D.Potonjac(67),S.Turković(88)

Mladost 1930 (Čađ) - Napredak         1 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Penava,Nađ,Milobara, delegat: Hulak
Strijelci:Domaći:Danko Šimunić(76) Gosti:Ivan Rajnović(17),Antonio Jugović(86)

Sloga (DS) - Turnašica         5 : 3 ( 4 : 2 )
Suci: Vecko I.,Vinovrški,Majstorović, delegat: Abalić
Strijelci:Domaći:Josip Perić(9,26),Mario Bauman(20),Slaven Martinčević(22 ag),Kristijan Kršić(49) Gosti:Dubravko Abramović(25),Dubravko Jakupec(30)Stipo Jurić(75)

Mladost (V) - Podgorje         1 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Kečkiš,Horvatinović,Makvić, delegat: Erhatić
Strijelci:Domaći:Mario Puh(70 iz 11m) Gosti:Antonijo Lekšić(33),Vedran Šmer(54),Ivan Čavar(69)

Graničar Bušetina - Mladost (B)         1 : 3 ( 1 : 0 )
Suci: Herent,Smrček,Ribić, delegat: Kereta
Strijelci:Domaći:Nikola Stubičar(40) Gosti:Blažen Šošić(57,73),Kristijan Medved(86)

Grabić - Slavonija         2 : 3 ( 0 : 3 )
Suci: Gašparić,Cvijanović,Vargović, delegat: Ličina
Strijelci:Domaći:Igor Razum(78,83 iz 11m) Gosti:Marko Novaković(25,42),Darko Fujs(40)

Ljestvica nakon 22. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Napredak RušaniNapredak 22200252-16 60
2. Standard Nova ŠarovkaStandard 22164272-20 52
3. Podgorje PodgorjePodgorje 22142639-24 44
4. Grabić GrabićGrabić 221021042-39 32
5. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 22931046-53 30
6. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 2285947-42 29
7. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 22921145-41 29
8. Tehničar CabunaTehničar 2285942-41 29
9. Turnašica TurnašicaTurnašica 22741143-57 25
10. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 22741139-56 25
11. Slavonija SladojevciSlavonija 22731242-62 24
12. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 22721335-52 23
13. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 22711439-58 22
14. Mladost (B) BakićMladost (B) 22611537-59 19

Sljedeće kolo

Graničar Bušetina - Standard, Bušetina, 23.5.2010. u 17,30
Mladost (B) - Grabić, Bakić, 23.5.2010. u 17,30
Slavonija - Mladost (V), Sladojevci, 23.5.2010. u 17,30
Podgorje - Sloga (DS), Podgorje, 23.5.2010. u 17,30
Turnašica - Mladost 1930 (Čađ), Turnašica, 23.5.2010. u 17,30
Napredak - Tehničar, Rušani, 23.5.2010. u 17,30
St. Brezovica - ŠN Graničar Bušetina (Ok), Brezovica, 23.5.2010. u 17,30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.