Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 22. kola

Turnašica - Podgorje         4 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Gebaj,Košić,Majstorović, delegat: Mikić
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Saša Crnec(15,86),Mario Sulimanac(39 iz 11m),Alen Novosel(66) Gosti:Antun Podgornik(25 iz 11m),Vedran Šmer(50)

Mladost (Mi) - Grabić         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Vencl,Lončar M.,Biškupović, delegat: Hulak
Gledatelja 80.Strijelci:Domaći:Dario Pohiba(4 iz 11m),Dubravko Zebec(74) Gosti:/

ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Mladost (V)         4 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Ivačić,Barčan,Vidalina, delegat: Stipanić
Gosti:70.Strijelci:Domaći:Zlatko Balogović(3),Andrejas Černeli(44,79),Marijo Balogović(87) Gosti:/

Kladare - Graničar Bušetina         3 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Kečkiš,Vinovrški,Dežmarić, delegat: Erhatić
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Dominik Maresić(76,82,86) Gosti:Antonio Klasić(63),Luka Brlas(79)

Napredak - Slavonija         2 : 3 ( 2 : 2 )
Suci: Nađ,Ličinić Si.,Grgurić, delegat: Vrbaslija
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Mario Jozić(16,39) Gosti:Marko Novaković(11),Sanjin Gumbarević(31 iz 11m),Igor Dunković(55)

Mladost 1930 (Čađ) - Podravac (S)         1 : 5 ( 0 : 1 )
Suci: Loparac,Sertić,Ević, delegat: Lončar
Gledatelja 70.Strijelci:Domaći:Danko Šimunić(76)Gosti:Marijo Grgić(12),Tomislav Androš(51,65),Berislav Androš(57,68)

Sveti Đurađ - Sloga (Z)         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Vecko I.,Grubač,Kožul, delegat: Lisak
Gledatelja 50.Strijelci:Domaći:/Gosti:Ivan Barukčić(59) Budući je za NK "Sloga" nastupio igrač broj 6 Zoran Čakalić(š.i.5304) za kojeg nije plaćena članarina za 2012.godinu,temeljem članka 74 Pravilnika o nogometnim natjecanjima HNS-a,NK Sloga se oduzimaju tri (3) boda koja je osvojio na toj utakmici,a protiv istog se podnosi prijava radi pokretanja disciplinskog postupka. *****LISTA STRIJELACA***** 24 gola : Danko Šimunić(Mladost-Čađavica), 22 gola : Sanjin Gumbarević(Slavonija)i Kristijan Petrinić(Graničar), 18 golova: Josip Zajček(Podravac),Marijo Balogović(Graničar)i t.d.

Ljestvica nakon 22. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Podravac (S) SopjePodravac (S) 22151658-34 46
2. Kladare KladareKladare 22142646-28 44
3. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 22124635-27 40
4. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 22114742-34 37
5. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 22113870-35 36
6. Slavonija SladojevciSlavonija 22105760-47 35
7. Napredak RušaniNapredak 2295856-40 32
8. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 221021037-44 32
9. Podgorje PodgorjePodgorje 22831148-53 27
10. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 22751040-46 26
11. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 22741143-60 25
12. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 22731250-74 24
13. Turnašica TurnašicaTurnašica 22631343-62 21
14. Grabić GrabićGrabić 22341529-73 13

Sljedeće kolo

Sveti Đurađ - Turnašica, Sveti Đurađ, 13.5.2012. u 17,3o
Sloga (Z) - Mladost 1930 (Čađ), Zdenci, 13.5.2012. u 17,3o
Podravac (S) - Napredak, Sopje, 13.5.2012. u 17,3o
Slavonija - Kladare, Sladojevci, 13.5.2012. u 17,3o
Graničar Bušetina - ŠN Graničar Bušetina (Ok), Bušetina, 13.5.2012. u 17,3o
Mladost (V) - Mladost (Mi), Vukosavljevica, 13.5.2012. u 17,3o
Grabić - Podgorje, Grabić, 13.5.2012. u 17,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.