Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 22. kola

Suhopolje - Dinamo (Č)         7 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Vidalina,Kečkiš,Majstorović I., delegat: Damir Vargović
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Nikola Menegati(7),Zdenko Lončarek(17),Samuel Spudić(31),Stjepan Fijala(62), Hrvoje Javorović(82),Mario Tolo(89)i Renato Župan(90),gosti:/.

Sveti Đurađ - Omladinac         1 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Gašparić,Majstorović D.,Blažević T., delegat: Ivan Erhatić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Željko Pšihistal(84),gosti:Bruno Borondić(37).

Zrinski (NB) - Podgorje         1 : 2 ( 0 : 2 )
Suci: Ličinić Siniša,Sabljak,Biškupović, delegat: Božidar Vrbaslija
Gledatelja oko 80. Strijelci:domači:Darijo Teodorović(73),gosti:Ivan Čavar(43)i Antun Podgornik(45).

Sokol - Slavonija         5 : 2 ( 3 : 0 )
Suci: Matić,Vecko M.,Bošnjak, delegat: Darko Špondreht
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Marko Bodalija(3,11 i 33)i Strahinja Kepec(55 i 87),gosti:Matija Vencl(48)i Alen Hodak(51).

Bratstvo - ŠN Graničar Bušetina (Ok)         8 : 1 ( 4 : 0 )
Suci: Fabijanac,Vecko M.,Mesarić, delegat: Mladen Lončer
Gledatelja oko 50. Strijelci:domači:Nikola Marinović(8,40 i 66),Mario Pšihistal(26 i 55),Mihael Domović(3),Danijel Brođanac(80)i Ivan Topić(87),gosti:Andreas Černeli(78).

Standard - Mladost (Mi)         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Trupina,Ličinić Saša,Brdarić M., delegat: Gojko Babić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domači:Predrag Mijatović(42),gosti/.

Gradina - Sloga (Z)         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Vecko I.,Čubrlo,Brdarić L., delegat: Slavko Stojanović
Gledatelja oko 50. Strijelci:domači:Vladimir Puškarić(85),gosti:Denis Kušar(62).

Ljestvica nakon 22. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 222200109-7 66
2. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 22143555-32 45
3. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 22123754-37 39
4. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 22105752-51 35
5. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 221111038-47 34
6. Podgorje PodgorjePodgorje 2294943-47 31
7. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 2287741-46 31
8. Sokol MilanovacSokol 2294942-49 31
9. Omladinac KorijaOmladinac 2276930-32 27
10. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 22821236-54 26
11. Gradina GradinaGradina 22641236-61 22
12. Slavonija SladojevciSlavonija 22631344-63 21
13. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 22531442-67 18
14. Standard Nova ŠarovkaStandard 22331627-56 12

Sljedeće kolo

Gradina - Sveti Đurađ, Gradina, 11.5.2014. u 17,oo
Sloga (Z) - Standard, Zdenci, 11.5.2014. u 17,oo
Mladost (Mi) - Bratstvo, Gornje Bazje, 11.5.2014. u 17,oo
ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Sokol, Okrugljača, 11.5.2014. u 17,oo
Slavonija - Zrinski (NB), Sladojevci, 11.5.2014. u 17,oo
Podgorje - Suhopolje, Podgorje, 11.5.2014. u 17,oo
Dinamo (Č) - Omladinac, Četekovac, 11.5.2014. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.