Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 23. kola

Graničar Bušetina - Standard         1 : 8 ( 1 : 3 )
Suci: Vecko M.,Ivačić,Smrček I., delegat: Tkalčec
Strijelci:Domaći:Mario Mikolčić(27 iz 11m) Gosti:Toni Makar(13,43,62,81 iz 11m),Josip Brnada(22,64),Alen Hađina(66),Dejan Knežević(68)

Mladost (B) - Grabić         2 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Trupina,Grđan,Adamović, delegat: Burcar
Strijelci:Domaći:Ivica Vuk(53),Franjo Šošić(89) Gosti:Borko Bjelajac(53)

Slavonija - Mladost (V)         4 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Kečkiš,Briškupović,Cvijanović, delegat: Jurkin
Strijelci:Domaći:Marko Novaković(14),Zoran Main(67),Ivan Hranić(84),Igor Pelikan(88) Gosti:Valentino Ivanković(39)

Podgorje - Sloga (DS)         2 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Gašparić,Dežmarić,Botković, delegat: Kuzman
Strijelci:Domaći:Dinko Solić(53),Vedran Šmer(78) Gosti:Igor Šokac(76)

Turnašica - Mladost 1930 (Čađ)         5 : 0 ( 4 : 0 )
Suci: Herent,Horvatinović,Makvić, delegat: Rakošević
Strijelci:Domaći:Tomislav Lach(12),Mario Sulimanac(17,41),Matija Golić(26),Željko Kajić(71)

Napredak - Tehničar         5 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Špoljarić,Marinović,Oklopčić, delegat: Abalić
Strijelci:Domaći:Dragan Mihaljević(32 iz 11m,58),Boris Zagorac(39),Antonio Jugović(85),Kristijan Kmetec(86 ag) Gosti:Dragan Lalić(8)

St. Brezovica - ŠN Graničar Bušetina (Ok)         2 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Grujić,Vinovrški,Štauduar, delegat: Moslavac
Strijelci:Domaći:Slaven Turković(6),Zdravko Gradinjan(37) Gosti:Zlatko Balogović(3)

Ljestvica nakon 23. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Napredak RušaniNapredak 23210257-17 63
2. Standard Nova ŠarovkaStandard 23174280-21 55
3. Podgorje PodgorjePodgorje 23152641-25 47
4. Grabić GrabićGrabić 231021143-41 32
5. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 23931147-55 30
6. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 23921246-45 29
7. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 23851047-47 29
8. Tehničar CabunaTehničar 23851043-46 29
9. Turnašica TurnašicaTurnašica 23841148-57 28
10. Slavonija SladojevciSlavonija 23831246-63 27
11. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 23821337-53 26
12. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 23741240-64 25
13. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 23711540-60 22
14. Mladost (B) BakićMladost (B) 23711539-60 22

Sljedeće kolo

Standard - St. Brezovica, Nova Šarovka, 30.5.2010. u 17,30
ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Napredak, Okrugljača, 30.5.2010. u 17,30
Tehničar - Turnašica, Cabuna, 30.5.2010. u 17,30
Sloga (DS) - Slavonija, Dugo Selo, 30.5.2010. u 17,30
Mladost 1930 (Čađ) - Podgorje, Čađavica, 30.5.2010. u 17,30
Mladost (V) - Mladost (B), Vukosavljevica, 30.5.2010. u 17,30
Grabić - Graničar Bušetina, Grabić, 30.5.2010. u 17,30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.