Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 23. kola

Turnašica - Podgorje         4 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Kečkiš,Marin Brlas i Mladen Smrček, delegat: Tkalčec
Gledatelja oko 50. Strijelci:domači:Štefančić(15i 43),Kalenik(73)i Škrinjar(90), gosti:Razum(11),

Mladost (Mi) - Grabić         3 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Majkl Brlas,Adamović i Grđan, delegat: Ličina
Gledatelja oko 50. Strijelci:domači:Markanović(31i 85)i Bistrović(67), gosti:Bilajac(38),

Tehničar - Slavonija         1 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Milan Ramić,Vinovrški i Ivan Smrček, delegat: Pavić
Gledatelja oko 30. Strijelci:domači:Brdarić(85), gosti:Moslavac(10),

Graničar Bušetina - ŠN Graničar Bušetina (Ok)         3 : 3 ( 2 : 0 )
Suci: Mario Vecko,Brkić i Barčan, delegat: Đuračić
Gledatelja oko 60. Strijelci:domači:Lukačević(7),Mario Mikolčić(22), Stubičar(64), gosti:Petrinić(69 sa 11m),Zlatko Balogović(85) i Željko Černeli(88),

Mladost 1930 (Čađ) - Sloga (Z)         4 : 4 ( 0 : 3 )
Suci: Siniša Ličinić,Pavo Ramić i Cvijanović, delegat: Lončar
Gledatelja oko 50. Strijelci:domači:Šimunić(79 sa 11m i 86),Budimir (49)i Miler(76), gosti:Durmiši(16i 40),Ivan Barukčić(42)i Jurlina (59),

Sveti Đurađ - Mladost (B)         10 : 2 ( 4 : 0 )
Suci: Herent,Dežmarić i Marinović, delegat: Sreš
Gledatelja oko 20. Strijelci:domači:Smetiško(9,50i 85),Bajser(24i 41),Šisler(78i 83),Feketija(36),Viljevac(60)i Petrović(90), gosti:Skrobić(66i 75),

Standard - Mladost (V)         5 : 2 ( 4 : 0 )
Suci: Babić,Biškupović i Sabljak, delegat: Jelić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domači:Petrak(13i 55),Gardilo(7),Toni Makar(15)i Marko Hrgetić(37), gosti:Davor Jurić(75i 82), *****Lista strijelaca***** 25 golova : Kristijan Petrinić(Graničar), 22 gola : Mario Nukić(Standard), 21 gol : Emil Smetiško(Sveti Đurađ) i t.d.

Ljestvica nakon 23. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Standard Nova ŠarovkaStandard 23156276-28 51
2. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 23135548-31 44
3. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 23127462-37 43
4. Podgorje PodgorjePodgorje 23125651-35 41
5. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 23106756-44 36
6. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 23104967-60 34
7. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 2396842-41 33
8. Slavonija SladojevciSlavonija 2395943-48 32
9. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 23841146-50 28
10. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 23831247-54 27
11. Turnašica TurnašicaTurnašica 23751145-51 26
12. Grabić GrabićGrabić 23621534-56 20
13. Tehničar CabunaTehničar 23541430-70 19
14. Mladost (B) BakićMladost (B) 23441522-64 16

Sljedeće kolo

Podgorje - Standard, Podgorje, 22.5.2011. u 17,3o
Mladost (V) - Sveti Đurađ, Vukosavljevica, 22.5.2011. u 17,3o
Mladost (B) - Mladost 1930 (Čađ), Bakić, 22.5.2011. u 17,3o
Sloga (Z) - Graničar Bušetina, Zdenci, 22.5.2011. u 17,3o
ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Tehničar, Okrugljača, 22.5.2011. u 17,3o
Slavonija - Mladost (Mi), Sladojevci, 22.5.2011. u 17,3o
Grabić - Turnašica, Grabić, 22.5.2011. u 17,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.