Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 23. kola

Mladost (V) - Brana         3 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Culej,Gašparić,Jozić, delegat: Babić
Gledatelja 120.Strijelci:Domaći:Josip Žalac(39,42),Franjo Trupina(76).Gosti:/

Omladinac - Kladare         4 : 1 ( 4 : 1 )
Suci: Blažević T.,Blažević I.,Marošević, delegat: -
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Marko Deskar(20),Igor Grubić(22)Marko Korenički(29),Vedran Grubić(32).Gosti:Martin Šubić(27)

Podgorje - ŠN Graničar Bušetina (Ok)         2 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Vidalina,Vidović B.,Jugović, delegat: Abalić
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Dominik Meheš(56,65).Gosti:Antonio Klasić(22),Marijo Balogović(75)

Gradina - St. Brezovica         1 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Cafuta,Marinović,Moslavac, delegat: Vargović
Gledatelja 150.Strijelci:Domaći:Luka Podnar(43).Gosti:Slaven Turković(39)

Graničar Bušetina - Sveti Đurađ         0 : 4 ( 0 : 1 )
Suci: Kečkiš,Vinovrški,Duvnjak, delegat: Kuzman
Gledatelja 60.Strijelci:Domaći:/Gosti:Željko Pšihistal(22),Mario Žitković(48),Dragan Dogan(59),Alen Karadija(62)

Drava - Sokol         0 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Božić,Dežmarić,Vampovac, delegat: Đurđević
Gledatelja 120.Strijelci:Domaći:/ Gosti:Mihael Bistrović(56),Antun Hajić(90)

Sloga (DS) - Turnašica         1 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Majstorović D.,Kovač D.,Špiranec, delegat: Budiša
Gledatelja 70.Strijelci:Domaći:Tomislav Kovačević(83).Gosti:Saša Crnec(22,85) ****LISTA STRIJELACA***29 golova S.Crnec(Turnašica),26 golova V.Grubić(Omladinac),24 gola Ž.Pšihistal(Sv.Đurađ),18 golova A.Podgornik(Podgorje)

Ljestvica nakon 23. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Omladinac KorijaOmladinac 23174271-21 55
2. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 23145476-31 47
3. Sokol MilanovacSokol 23145463-26 47
4. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 23141875-46 43
5. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 23132852-37 41
6. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 23116642-33 39
7. Gradina GradinaGradina 23115753-42 38
8. Turnašica TurnašicaTurnašica 2397768-47 34
9. Drava Terezino PoljeDrava 231031048-51 33
10. Podgorje PodgorjePodgorje 2386950-36 30
11. Kladare KladareKladare 23641340-57 22
12. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 23411825-76 13
13. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 23401941-91 12
14. Brana BačevacBrana 23112120-130 3 (-1)

Sljedeće kolo

Brana - Sloga (DS), Bačevac, 24.5.2015. u 17,3o
Turnašica - Drava, Turnašica, 24.5.2015. u 17,3o
Sokol - Graničar Bušetina, Milanovac, 24.5.2015. u 17,3o
Sveti Đurađ - Gradina, Sveti Đurađ, 24.5.2015. u 17,3o
St. Brezovica - Podgorje, Brezovica, 24.5.2015. u 17,3o
ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Omladinac, Okrugljača, 4.6.2015. u 17,30
Kladare - Mladost (V), Vukosavljevica, 24.5.2015. u 17,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.