Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 24. kola

Tehničar - Podgorje         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Fabijanac,Merkaš,Matić, delegat: Ferenčević
Strijelci:Domaći:Dejan Radovanović(87 iz 11m)

DOŠK - Sloga (DS)         3 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Gašparić,Biškupović,Vrekalić, delegat: Kereta
Strijelci:Domaći:Mario Kemper(23,54iz 11m,79) Gosti:Kristijan Kršić(79)

Graničar Bušetina - Grabić         1 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Vidović,Štauduar,Brkić, delegat: Moslavac
Strijelci;Domaći:Mario Mikolčić(81) Gosti:Gordan Branković(6),Željko Tušek(89)

Standard - Mladost 1930 (Čađ)         2 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Ličinić Siniša,Sertić,Milobara, delegat: Erhatić
Strijelci:Domaći:Josip Brnada(30),Tomislav Petrak(82) Gosti:Jurica Tepeš(27)

St. Brezovica - Mladost (B)         2 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Trupina,Oklopčić,Gecaj, delegat: Vrbaslija
Strijelci:Domaći:Predrag čađavčan867),Danijel Lukačević(85)

Napredak - ŠN Graničar Bušetina (Ok)         1 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Vencl,Habijanić,Premec, delegat: Radočaj
Strijelci:Domaći:Dragan Mihaljević(1) Gosti:Tomislav Lebinec(43),Alen Šantić(90)

Mladost (V) - Miholjac         3 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Milan Ramić,Horvatinović,Botković, delegat: Uršanić
Strijelci:Domaći:Antonijo Špoljarić(65,72),Robert Puh(78) Gosti:Samir Klement(11),Ivan Kovač(70)

Ljestvica nakon 24. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 24173484-35 54
2. DOŠK DolciDOŠK 24172562-30 53
3. Mladost (B) BakićMladost (B) 24141959-43 43
4. Standard Nova ŠarovkaStandard 25134854-46 43
5. Grabić GrabićGrabić 24133863-49 42
6. Podgorje PodgorjePodgorje 241221052-51 38
7. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 241041045-50 34
8. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 241031140-48 33
9. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 241021249-50 32
10. Napredak RušaniNapredak 24831336-52 27
11. Tehničar CabunaTehničar 23731342-52 24
12. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 24731443-62 24
13. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 24641436-67 22
14. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 24511835-65 16

Sljedeće kolo

Mladost (V) - Tehničar, Vukosavljevica, 31.5.2009. u 17,30
Miholjac - Napredak, Gornji Miholjac, 31.5.2009. u 17,30
ŠN Graničar Bušetina (Ok) - St. Brezovica, Okrugljača, 31.5.2009. u 17,30
Mladost (B) - Standard, Bakić, 31.5.2009. u 17,30
Mladost 1930 (Čađ) - Graničar Bušetina, Čađavica, 31.5.2009. u 17,30
Grabić - DOŠK, Dolci, 31.5.2009. u 17,30
Sloga (DS) - Podgorje, Dugo Selo, 31.5.2009. u 17,30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.