Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 24. kola

Sveti Đurađ - Dinamo (Č)         5 : 4 ( 3 : 2 )
Suci: Strusa,Orač,Marinović, delegat: Rakošević
Gledatelja oko 50. Strijelci:domači:Boris Krmpotić(12),Alen Žitković(20),Luka Vukšić(39),Dragan Dogan(65)i Igor Bajser(78),gosti:Bojen Kujević(30,50 i 79)i Nikola Lukac(34 sa 11m).

Omladinac - Podgorje         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Vargović,Selenić,Sabljak, delegat: Špiranec
Gledatelja oko 150. Strijelci:domači:/,gosti:Antun Podgornik(60)

Suhopolje - Slavonija         7 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Teri,Čubrlo,Brdarić M., delegat: Moslavac
Gledatelja oko 80. Strijelci:domači:Nikola Menegati(2 i 70),Mario Tolo(26),Krunoslav Klepač(44),Samuel Spudić(57),Zdenko Lončarek(66)i Renato Župan(83), gosti:/.

Zrinski (NB) - ŠN Graničar Bušetina (Ok)         5 : 2 ( 3 : 0 )
Suci: Fabijanac,Babić,Culej, delegat: Grabovac
Gledatelja oko 100. Strijelci:domači:Božo Rivić(10),Matej Habuš(19),Dario Teodorović(33),Tomislav Lukić(60)i Antonio Stjepanović(86),gosti:Marijo Balogović(47)i Andrejas Černeli(67).

Sokol - Mladost (Mi)         4 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Majstorović L.,Gašparić,Vidović-Volenik, delegat: Zvonko Lisak
Gledatelja oko 60. Strijelci:domači:Marko Bodalija(2 i 19)i Strahinja Kepec(23 i 82),gosti:/.

Bratstvo - Sloga (Z)         5 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Ivačić,Vinovrški,Brdarić L., delegat: Stošić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domači:Ivan Topić(8),Mihael Domović(41),Danijel Brođanac(61),Mario Novosel(68)i Mario Karnik(76),gosti:/.

Standard - Gradina         2 : 4 ( 1 : 2 )
Suci: Stojnović,Kokorić,Mataković, delegat: Radočaj
Gledatelja oko 80. Strijelci:domači:Alen Mihalić(4),Anđelko Kožić(48), gosti:Mario Vrbanić(19,24 i 90)i Josip Blažević(76). *****LISTA STRIJELACA***** 21 gol : Nikola Menegati(Suhopolje), 20 golova: Kristijan Petrinić(Graničar), 17 golova: Mario Pšihistal(Bratsvo),Igor Bajser (Sveti Đurađ),16 golova:Darko Obžetić(Suhopolje), Vedran Šmer(Podgorje),Andreas Černeli(Graničar)i t.d.

Ljestvica nakon 24. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 242400118-7 72
2. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 24163563-33 51
3. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 24134759-39 43
4. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 24115862-56 38
5. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 24107748-51 37
6. Podgorje PodgorjePodgorje 241041044-49 34
7. Sokol MilanovacSokol 241041046-57 34
8. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 241111239-54 34
9. Omladinac KorijaOmladinac 24861034-35 30
10. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 24821442-63 26
11. Gradina GradinaGradina 24741341-65 25
12. Slavonija SladojevciSlavonija 24641444-70 22
13. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 24631546-74 21
14. Standard Nova ŠarovkaStandard 24331831-64 12

Sljedeće kolo

Standard - Sveti Đurađ, Nova Šarovka, 25.5.2014. u 17,3o
Gradina - Bratstvo, Gradina, 25.5.2014. u 17,3o
Sloga (Z) - Sokol, Zdenci, 25.5.2014. u 17,3o
Mladost (Mi) - Zrinski (NB), Miljevci, 25.5.2014. u 17,3o
ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Suhopolje, Okrugljača, 25.5.2014. u 17,3o
Slavonija - Omladinac, Sladojevci, 25.5.2014. u 17,3o
Podgorje - Dinamo (Č), Podgorje, 25.5.2014. u 17,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.