Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 24. kola

Brana - Sloga (DS)         0 : 6 ( 0 : 5 )
Suci: Cafuta,Jugović,Martinušić, delegat: Jambrešić
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:/Gosti:Marko Podravac(16,26,36),Tomislav Kovačević(21,40),Ivan Podravac(84)

Turnašica - Drava         1 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Vidalina,Smrček I.,Pejič M., delegat: Sreš
Gledatelja 70.Strijelci:Domaći:Antonio Tandarić(72).Gosti:Luka Paulović(85),Ilija Trivanović(90)

Sokol - Graničar Bušetina         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Šamu,Jozić,Smrček M., delegat: Radočaj
Gledatelja 80.Strijelci:Domaći:Strahinja Kepec(10),Josip Lanščak(75),Josip Šimon(87).Gosti:/

Sveti Đurađ - Gradina         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Trupina,Rajnović Kovač D., delegat: Kuzman
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:/Gosti:Luka Podnar(48)

St. Brezovica - Podgorje         4 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Grlica,Mesarić,Rešetar, delegat: Hudi
Gledatelja 80.Strijelci:Domaći:Zvonimr Viljevac(48),Ivica Bilobrk(51,90),Boris Krmpotić(78 ag).Gosti:Mateo Jurković(23),Tomislav Feketija(47)

ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Omladinac         0 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Kečkiš,Špiranec,Hudi, delegat: Moslavac
Gledatelja oko 400. Strijelci:domaći:/,gosti:Marko Korenički(33)i Renato Giba(88).

Kladare - Mladost (V)         1 : 7 ( 0 : 4 )
Suci: Gomerčić,Lukačević I.,Moslavac, delegat: Đurđević
Gledatelja 150.Strijelci:Domaći:Dominik Maresić(51).Gosti:Mario Raptavi(4,67),Danijel Blažeković(15,45),Josip Kovač(37),Marko Pokupić(63),Antonio Špoljarić(89)

Ljestvica nakon 24. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Omladinac KorijaOmladinac 24184273-21 58
2. Sokol MilanovacSokol 24155466-26 50
3. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 24145576-33 47
4. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 24142859-38 44
5. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 24141975-47 43
6. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 24126646-35 42
7. Gradina GradinaGradina 24125754-42 41
8. Drava Terezino PoljeDrava 241131050-52 36
9. Turnašica TurnašicaTurnašica 2497869-49 34
10. Podgorje PodgorjePodgorje 24861052-40 30
11. Kladare KladareKladare 24641441-64 22
12. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 24501947-91 15
13. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 24411925-79 13
14. Brana BačevacBrana 24112220-136 3 (-1)

Sljedeće kolo

Kladare - Brana, Kladare, 31.5.2015. u 17,3o
Mladost (V) - ŠN Graničar Bušetina (Ok), Vukosavljevica, 31.5.2015. u 17,3o
Omladinac - St. Brezovica, Korija, 31.5.2015. u 17,3o
Podgorje - Sveti Đurađ, Podgorje, 31.5.2015. u 17,3o
Gradina - Sokol, Milanovac, 31.5.2015. u 17,3o
Graničar Bušetina - Turnašica, Bušetina, 31.5.2015. u 17,3o
Drava - Sloga (DS), Terezino Polje, 31.5.2015. u 17,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.