Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 25. kola

Mladost (V) - Tehničar         3 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Valent,Šantić,Marinović, delegat: Radočaj
Strijelci:Domaći:Robert Puh(23),Ivica Jurić(73,88 iz 11m) Gosti:Dejan Radovanović(37),Dinko Pandur(81)

Miholjac - Napredak         4 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Gojmerac,Blažević,Špiranec, delegat: Ferenčević
Strijelci:Domaći:Ivan Kovač(36),Zoran Kološ(64),Samir Klement(76),Josip Doležal(83) Gosti:Dragan Mihaljević(41)

ŠN Graničar Bušetina (Ok) - St. Brezovica         4 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Herent,Horvatinović,Makvić, delegat: Đuračić
Strijelci:Domaći:Kristijan Petrinić(39 iz 11m),Josip Slavić(62,65),Ivan Posavec887) Gosti:Slaven Turković(57),Goran Duvnjak(77)

Mladost (B) - Standard         1 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Gašparić,Loparac,Vargović, delegat: Jurkin
Strijelci:Domaći:Kristijan Medved(28) Gosti:Tomislav Petrak(47),Ilija Ereš(86)

Mladost 1930 (Čađ) - Graničar Bušetina         4 : 3 ( 1 : 3 )
Suci: Krmpotić,Debeljak,Cvijanović, delegat: Kuzman
Strijelci:Zoran Bolić(23),Ivan Bošnjak(66,71,82) Gosti:Danijel Borić(7,43),Dragan Dogan(12)

Grabić - DOŠK         1 : 3 ( 0 : 0 )
Suci: Valent,Vencl,Brkić, delegat: Budiša
Strijelci:Domaći:Mario Lončar(48),Stjepan Pejčević(83)Mario Kemper(88) Gosti:Igor Razum(49)

Sloga (DS) - Podgorje         1 : 3 ( 1 : 1 )
Suci: Trupina,Dežmarić,Oklopčić, delegat: Špiranec
Strijelci:Domaći:Dejan Prajo(32) Gosti:Goran Šisler821),Antun Podgornik(52,58)

Ljestvica nakon 25. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 25183488-37 57
2. DOŠK DolciDOŠK 25182565-31 56
3. Standard Nova ŠarovkaStandard 26144856-47 46
4. Mladost (B) BakićMladost (B) 251411060-45 43
5. Grabić GrabićGrabić 25133964-52 42
6. Podgorje PodgorjePodgorje 251321055-52 41
7. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 251141049-53 37
8. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 251031242-52 33
9. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 251021352-54 32
10. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 25831446-64 27
11. Napredak RušaniNapredak 25831437-56 27
12. Tehničar CabunaTehničar 24731444-55 24
13. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 25641537-70 22
14. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 25611839-66 19

Sljedeće kolo

Tehničar - Sloga (DS), Cabuna, 7.6.2009. u 17,30
Podgorje - Grabić, Podgorje, 7.6.2009. u 17,30
DOŠK - Mladost 1930 (Čađ), Dolci, 7.6.2009. u 17,30
Graničar Bušetina - Mladost (B), Bušetina, 7.6.2009. u 17,30
Standard - ŠN Graničar Bušetina (Ok), Nova Šarovka, 7.6.2009. u 17,30
St. Brezovica - Miholjac, Brezovica, 7.6.2009. u 17,30
Napredak - Mladost (V), Rušani, 7.6.2009. u 17,30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.