Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 25. kola

Grabić - Standard         0 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Vecko I.,Oklopčić,Ribić, delegat: Špoljarić
Strijelci:Domaći:/ Gosti:Toni Makar(18 iz 11m),Marko Hrgetić(76),Željko Tušek(83)

Graničar Bušetina - Mladost (V)         5 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Ivačić,Brkić,Vinovrški, delegat: Moslavac
Strijelci:Domaći:Dalibor Brlas(17,67),Antonio Klasić(43),Krunoslav Klasić(51),Mario Mikolčić(61) Gosti:Antonio Klasić(45 iz 11m)

Mladost (B) - Sloga (DS)         3 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Ramić M.,Vencl,Medved, delegat: Vrbaslija
Strijelci:Domaći:Zdenko Zdelar(12),Tihomir Bakić(19 ag),Kristijan Medved(80) Gosti:/

Slavonija - Mladost 1930 (Čađ)         3 : 0 ( : )
Suci: Gašparić,Majstorović,Brlas Marin, delegat: Abalić
Prekid u 35 min ,gosti napali suca kod rezultata 0-1 pa je utakmica temeljem čl.59 PNN HNS-a registrirana 3:0 (par forfe) u korist NK"Slavonije".

Podgorje - Tehničar         1 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Špiranec,Matić,Gecaj, delegat: Špondreht
Strijelci:Domaći:Enio Klaus(61) Gosti:Dragan Lalić(8),Vlatko Vukelić(37),Predrag Brdar(90)

Turnašica - ŠN Graničar Bušetina (Ok)         2 : 2 ( 1 : 2 )
Suci: Špoljarić,Marinović,Makvić, delegat: Tkalčec
Strijelci:Domaći:Matija Golić(30),Dubravko Jakupec(73) Gosti:Josip Bartolić(34),Kristijan Petrinić(45)

Napredak - St. Brezovica         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Grujić,Lončar Mladen,Vidović, delegat: Blažičević
Strijelci:Domaći:Ivan Rajnović(44,53) Gosti:Slaven Turković(62)

Ljestvica nakon 25. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Napredak RušaniNapredak 25230263-21 69
2. Standard Nova ŠarovkaStandard 25194286-23 61
3. Podgorje PodgorjePodgorje 25162747-32 50
4. Grabić GrabićGrabić 251121249-45 35
5. Tehničar CabunaTehničar 251051049-48 35
6. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 25941252-61 31
7. Slavonija SladojevciSlavonija 25941249-63 31
8. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 25851251-55 29
9. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 25921448-53 29
10. Turnašica TurnašicaTurnašica 25851251-62 29
11. Mladost (B) BakićMladost (B) 25911545-61 28
12. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 25841346-71 28
13. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 25821540-58 26
14. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 25721640-63 23

Sljedeće kolo

Standard - Napredak, Nova Šarovka, 13.6.2010. u 18,00
St. Brezovica - Turnašica, Brezovica, 13.6.2010. u 18,00
ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Podgorje, Okrugljača, 13.6.2010. u 18,00
Tehničar - Slavonija, Sladojevci, 13.6.2010. u 18,00
Mladost 1930 (Čađ) - Mladost (B), Čađavica, 13.6.2010. u 18,00
Sloga (DS) - Graničar Bušetina, Dugo Selo, 13.6.2010. u 18,00
Mladost (V) - Grabić, Vukosavljevica, 13.6.2010. u 18,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.