Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 25. kola

Graničar (ŽL) - Podgorje         2 : 8 ( 2 : 3 )
Suci: Brdarić M.,Blažičević, delegat: Đurđević
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Vedran Čizmić(11)i Željko Tambić (32),gosti:Antun Podgornik(42 i 85),Mateo Jurković (44 i 61),Dinko Miklaužić(15-autogol),Ivan Čavar(52) Goran Zgazivoda(58-autogol)i Martin Špoljarić(89).

Drava - Napredak         7 : 1 ( 3 : 1 )
Suci: Vidalina,Hudi,Moslavac K., delegat: Stošić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Ilija Trivanović(43 i 80),Slađan Brnadić(78 i 87),Mihael Taušan(7),Kristijan Brnadić (38)i Antonio Paulović(68),gosti:Robert Šain(28 sa 11m).

ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Sloga (DS)         12 : 0 ( 6 : 0 )
Suci: Marinović,Moslavac L.,Resler, delegat: Abalić
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Karlo Petrinić(11,22,26,63 i 87), Alen Fučkar(21 sa 11m,50,70 i 76),Kristijan Petrinić (4 i 59)i Roberto Meseš(27),goeti:/.

Turanovac - Sokol         1 : 2 ( 0 : 2 )
Suci: Šamu,Brkić,Majstorović I., delegat: Damir Blažević
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Danijel Miota(80),gosti:Darko Bušentinčan(20)i Antun Haić(41).

Turnašica - Mladost (V)         1 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Vukman,Smrček M.,Pilinger, delegat: Moslavac
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Renato Plivalić(30),gosti:Mateo Nemčec(26).

St. Brezovica - Gradina         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Kečkiš,Lješčak,Knežević, delegat: Vrbaslija
Gledatelja oko 200. Strijelci:domaći:/,gosti:/.

Sveti Đurađ - Graničar Bušetina         1 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Lukačević M.,Kovač D.,Duvnjak, delegat: Strusa
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:Ante Hruza(71),gosti:Tihomir Šarić(77)i Mario Tolo(88). LISTA STRIJELACA:36golova:KarloPetrinić(Graničar- Okrugljača),25 golova: Antonio Paulović(Drava), 24 gola: Antonio Klasić(Graničar-Okrugljača), 20 golova:Danijel Borić(Bušetina),Janko Brlas (Bušetina)i t.d.

Ljestvica nakon 25. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 251744114-32 55
2. Drava Terezino PoljeDrava 25164568-39 52
3. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 25163672-42 51
4. Sokol MilanovacSokol 25154678-33 49
5. Podgorje PodgorjePodgorje 25142970-31 44
6. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 25134853-36 43
7. Gradina GradinaGradina 251321070-38 41
8. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 25125854-39 41
9. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 25106951-52 36
10. Turnašica TurnašicaTurnašica 25841341-48 28
11. Napredak RušaniNapredak 25641541-78 22
12. Turanovac TuranovacTuranovac 25531743-111 18
13. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 25441738-97 16
14. Graničar (ŽL) ŽlebinaGraničar (ŽL) 25112324-141 4

Sljedeće kolo

Sloga (DS) - Sveti Đurađ, Dugo Selo, 5.6.2016. u 18,oo
Graničar Bušetina - Drava, Bušetina, 5.6.2016. u 18,oo
Napredak - St. Brezovica, Rušani, 5.6.2016. u 18,oo
Gradina - Turnašica, Gradina, 5.6.2016. u 18,oo
Mladost (V) - Graničar (ŽL), Vukosavljevica, 5.6.2016. u 18,oo
Podgorje - Turanovac, Podgorje, 5.6.2016. u 18,oo
Sokol - ŠN Graničar Bušetina (Ok), Milanovac, 5.6.2016. u 18,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.