Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 26. kola

Sveti Đurađ - Podgorje         3 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Loparac,Smrček M.,Mesarić, delegat: Marijan Sreš
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Željko Pšihistal(31 i 90)i Igor Bajser(87),gosti:Ivan Škrablin(24).

Omladinac - Slavonija         2 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Herent,Marinović,Horvatinović, delegat: Ivan Erhatić
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Valentino Pintarić(52)i Pavao Đak(64),gosti:Tomislav Kizivat(27).

Napredak - ŠN Graničar Bušetina (Ok)         8 : 1 ( 4 : 0 )
Suci: Fabijanac,Selenić,Raptavi, delegat: Zdenko Blažičević
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Marko Brdarić(6 sa 11m i 25), Mario Zagorac(13),Damir Marinković(40),Antonio Jugović(52),Ivan Stranjak(69),Ivan Rajnović(72)i Željko Vlahović(78),gosti:Josip Bartolić(83).

Bratstvo - Dinamo (Č)         1 : 3 ( 1 : 2 )
Suci: Vecko I.,Dežmarić,Košić, delegat: Saša Rakošević
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Mario Novosel(10),gosti:Bojan Kujević(4 i 54)i Marijo Košorog(25).

Sloga (Z) - Mladost (SG)         4 : 3 ( 2 : 1 )
Suci: Penava,Grgurić,Minauf, delegat: Miroslav Tot
Gledatelja oko 30. Strijelci:domaći:Denis Kušar(7 i 50),Stjepan Vitman(33)i Matija Kolar(77),gosti:Danijel Kovačić(25 i 68)i Darko Veličan(89).

Graničar Bušetina - Kladare         3 : 6 ( 2 : 4 )
Suci: Vargović,Vinovrški,Jakubec, delegat: Josip Kuzman
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Danijel Borić(3),Antonio Klasić(30)i Nikola Stubičar(82),gosti:Dominik Mesarič(21 i 27),Martin Šubić(29 i 34)i Antonio Maresić(52 sa 11m i 62 sa 11m).

Standard - Mladost (Mi)         3 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Lončar,Grđan,Biškupović, delegat: Izidor Lončar
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Marijan Makar(77 i 86)i Anđelko Kožić(23),gosti:Dubravko Zebec(15). *****LISTA STRIJELACA***** 32 gola : Mario Jozić(Napredak),22 gola:Andreas Černeli(Graničar),17 golova:Marijo Košorog(Dinamo),16 golova:Kristijan Petrinić(Graničar)i Valentino Cik(Omladinac),15 golova:Mario Pšihistal(Bratstvo)Željko Pšihistal(Sveti Đurađ)i t.d.

Ljestvica nakon 26. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Napredak RušaniNapredak 26184485-41 58
2. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 26149385-41 51
3. Podgorje PodgorjePodgorje 26163758-36 51
4. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 26153869-42 48
5. Omladinac KorijaOmladinac 26144849-36 46
6. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 26116953-54 39
7. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 261131236-45 36
8. Standard Nova ŠarovkaStandard 261051143-49 35
9. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 26951249-56 32
10. Slavonija SladojevciSlavonija 26951243-52 32
11. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 261021461-75 32
12. Kladare KladareKladare 26741536-70 25
13. Mladost (SG) Stari GradacMladost (SG) 26361727-55 15
14. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 26431943-85 15

Sljedeće kolo





Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.