Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 26. kola

Sloga (DS) - Sveti Đurađ         1 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Vargović,Majstorović I.,Šamu, delegat: Đurđević
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Tomislav Ivanešić(77),gosti:Matija Perić(34-autogol).

Bušetina 1947 - Drava         2 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Trupina,Vencl,Smrček M., delegat: Moslavac
Gledatelja oko 260. Strijelci:domaći:Tihomir Šarić(40)i Mario Tolo(77), gosti:Luka Paulović(7).

Napredak - St. Brezovica         2 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Cafuta,Orač,Horvatinović, delegat: Lisak
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Tomislav Viljevac(20)i Josip Šoštar(71),gosti:Slaven Turković(13)i Mateo Brođanac(88).

Gradina - Turnašica         6 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Lukačević M.,Kovač D.,Pilinger, delegat: Lončar M.
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Goran Duvnjak(38),Radomir Jurišić (39),Dejan Peić(68),Tomislav Teri(70),Šimun Ivanec (87)i Matija Fosić(90),gosti:/.

Mladost (V) - Graničar (ŽL)         8 : 0 ( 5 : 0 )
Suci: Matić,Šantić,Duvnjak, delegat: Budiša
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Josip Kovač(21,23,44 i 79),Davor Jurić15 i 22),Mateo Nemčec(61)i Dorijan Sesvečan (83),gosti:/.

Podgorje - Turanovac         5 : 4 ( 2 : 2 )
Suci: Bošnjak,Blažević I.,Moslavac L., delegat: Strusa
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Ivan Čavar(26 i 30),Marijo Šelember(51),Mateo Jurković(64)i Antun Podgornik(72) gosti:Mario Pšihistal(19 i 60),Josip Draganić(64)i Danijel Miota(75).

Sokol - Graničar (Ok)         2 : 2 ( 0 : 2 )
Suci: Kečkiš,Ivačić,Špiranec, delegat: Vargović
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Valentino Ivanković(75 i 89 sa 11m) gosti:Antonio Klasić(30)i Alen Fučkar(44). LISTA STRIJELACA:36golova:Karlo Petrinić(Graničar- Okrugljača),25 golova:Antonio Klasić(Graničar-Okrugljača)i Antonio Paulović(Drava),20 golova: Danijel Borić(Bušetina),Janko Brlas(Bušetina)i t.d.

Ljestvica nakon 26. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 261754116-34 56
2. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 26173674-43 54
3. Drava Terezino PoljeDrava 26164669-41 52
4. Sokol MilanovacSokol 26155680-35 50
5. Podgorje PodgorjePodgorje 26152975-35 47
6. Gradina GradinaGradina 261421076-38 44
7. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 26135854-37 44
8. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 26126856-41 42
9. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 26116959-52 39
10. Turnašica TurnašicaTurnašica 26841441-54 28
11. Napredak RušaniNapredak 26651543-80 23
12. Turanovac TuranovacTuranovac 26531847-116 18
13. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 26451739-98 17
14. Graničar (ŽL) ŽlebinaGraničar (ŽL) 26112424-149 4

Sljedeće kolo





Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.