Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 26. kola

Drava - Napredak         4 : 6 ( 2 : 3 )
Suci: Presečan,Smrček M.,Martinušić, delegat: Špiranec
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:Ilija Trivanović(68 sa 11m i 88 sa 11m),Antonio Paulović(2)i Igor Pejić(37),gosti:Mario Jozić(18 sa 11m,67 i 75),Leon Brdarić(12 i 80)i Tomislav Škvarić(25).

Sveti Đurađ - Podgorje         4 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Vargović,Majstorović L.,Moslavac L., delegat: Špoljarić
Gledatelja oko 130. Strijelci:domaći:Igor Bajser(43,63 i 65 sa 11m)i Marino Grizelj(47),gosti:/.

Gradina - Mladost (V)         4 : 3 ( 2 : 1 )
Suci: Kristić,Lukić,Pravda, delegat: Jambrešić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Zvonimir Juhas(6),Saša Ivošević (27),Igor Miota(72)i Franjo Blažičević(84),gosti: Igor Kovač(18 i 85)i Davor Jurić(78).

Bilogora 1947 - St. Brezovica         6 : 2 ( 3 : 0 )
Suci: Špoljarić,Aragović,Tomljenović, delegat: Ivica Blažević
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Matej Ivoš(11,23 sa 11m i 30),Stipo Đak(55),Mateo Brođanac(61 autogol)i Siniša Vlaisavljević(71),gosti:Josip Brođanac(47)i Dragan Dujmović(51).

Turnašica - Sokol         1 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Loparac G.,Penava E.,Loparac M., delegat: Darko Tkalčec
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Bernard Blažinčić(45),gosti:Josip Lanščak(79 sa 11m).

Bušetina 1947 - Turanovac         9 : 1 ( 4 : 0 )
Suci: Ivačić,Horvatinović,Godeč Karlo, delegat: Vargović
Gledatelja oko 250. Strijelci:domaći:Janko Brlas(1,28 i 36),Mario Tolo(46 i 50),Antonio Klasić(45),Luka Brlas(71), Mario Mikolčić(78)i Danijel Borić(83),gosti: Mihael Taušan(73 sa 11m). LISTA STRIJELACA:44 gola:JANKO BRLAS(Bušetina - 1947),36 golova:Zvonimir Juhas(Gradina),33 gola: Matej Ivoš(Bilogora 1947),25 golova:Mario Jozić (Napredak),16 golova:Tihomir Šarić(Bušetina 1947) i t.d.

Ljestvica nakon 26. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 252302124-25 69
2. Gradina GradinaGradina 25202386-33 62
3. Napredak RušaniNapredak 25154676-45 49
4. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 25153761-32 48
5. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 25144779-48 46
6. Podgorje PodgorjePodgorje 251141046-59 37
7. Omladinac KorijaOmladinac 251041149-43 34
8. Sokol MilanovacSokol 25961036-58 33
9. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 25841351-67 28
10. Turnašica TurnašicaTurnašica 25651424-57 23
11. Drava Terezino PoljeDrava 25621733-79 20
12. Turanovac TuranovacTuranovac 25531739-69 18
13. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 25502031-89 15
14. Slaven DetkovacSlaven 13111117-48 4

Sljedeće kolo





Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.