Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 3. kola

Napredak - Sveti Đurađ         7 : 1 ( 3 : 1 )
Suci: Špoljarić,Kovač D.,Kovač S., delegat: Đurđević
Gledatelja oko 90. Strijelci:domaći:Robert Šain(11 i 49 sa 11m),Mihael Šoštar(62 i 66),Mario Zagorac(32),Jasmin Božić(40)i Leon Brdarić(54),gosti:Matej Mlinarić(6).

St. Brezovica - Croatia         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Špiranec,Smrček,Aragović, delegat: Sreš
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Goran Peić(5)i Filip Radić(49), gosti:Vanja Šerepec(70).

Sokol - Turanovac         8 : 2 ( 3 : 1 )
Suci: Vecko,Tomljenović,Godeč, delegat: Abalić
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Mihael Lanščak(5,18,54,62 i 69), Darko Bušetinčan(2),Mihael Bistrović(60)i Ivan Štulec(81),gosti:Dario Begović(30)i Tin Szabo(51).

Graničar Bušetina - Omladinac         4 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Kečkiš,Oklopčić,Frajlić,, delegat: Moslavac
Gledatelja oko 300. Strijelci:domaći:Ivan Ibriks(28 i 76 sa 11m)i Ante Hruza(35 i 90),gosti:Vedran Grbić(27)i Drago Kozlinger(55).

Podgorje - Bilogora 1947         1 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Presečan,Vidović B.,Brkić, delegat: Špiranec
Gledatelja oko 220. Strijelci:domaći:Marijo Šelimber(65),gosti:Matej Ivoš(12,69 i 73).

Mladost (V) - Drava         0 : 5 ( 0 : 2 )
Suci: Vidalina,Majstorović D.,Moslavac L., delegat: Strusa
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/,gosti:Antonio Paulović(28),Matija Krmpotić(45),Mihael Taušan(77),Alen Berda(86)i Sandi Plužarić(90). LISTA STRIJALACA:6 golova:FILIP JELČIĆ(Omladinac), 5 golova:Leon Brdarić(Napredak)i Mihael Lanščak (Sokol),4 gola:Ivan Ibriks(Bušetina),Tin Szabo (Turanovac)i t.d.

Ljestvica nakon 3. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 330014-2 9
2. Napredak RušaniNapredak 320116-5 6
3. Omladinac KorijaOmladinac 320112-5 6
4. Croatia GrabrovnicaCroatia 32017-3 6
5. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 32017-5 6
6. Drava Terezino PoljeDrava 32017-6 6
7. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 31117-14 4
8. Sokol MilanovacSokol 31028-7 3
9. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 30215-10 2
10. Podgorje PodgorjePodgorje 30123-7 1
11. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 30124-12 1
12. Turanovac TuranovacTuranovac 30126-20 0 (-1)

Sljedeće kolo

Napredak - St. Brezovica, Rušani, 16.9.2017. u 16,3o
Sveti Đurađ - Drava, Sveti Đurađ, 17.9.2017. u 16,3o
Bilogora 1947 - Mladost (V), Špišić Bukovica, 17.9.2017. u 16,3o
Omladinac - Podgorje, Korija, 17.9.2017. u 16,3o
Turanovac - Graničar Bušetina, Turanovac, 17.9.2017. u 13,00
Croatia - Sokol, Grabrovnica, 17.9.2017. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.