Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 3. kola

Sloga (DS) - Standard         0 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Ličinić Sin.,Horvatinović,Merkaš, delegat: Kuzman
Strijelci:Gosti:Tomislav Petrak(35,71)

Mladost 1930 (Čađ) - Mladost (V)         2 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Vencl,Grđan,Lončar Mario, delegat: Jurkin
Strijelci:Domaći:Ivan Bošnjak(60),Zoran Bolić(71) Gosti:Robert Puh(56,66)

Tehničar - Grabić         2 : 3 ( 2 : 0 )
Suci: Krupa,Stanić,Matić, delegat: Kereta
Strijelci:Domaći:Damir Vukelić(23),Dean Keglević(44) Gosti:Mario Nukić(61),Antun Đurasek(76),Marko Vrljika(78)

St. Brezovica - Mladost (B)         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Herent,Vinovrški,Brlas Marin, delegat: Đuračić
Strijelci:Domaći:Danijel Lukačević(7),Ivica Bilobrk(68) Gosti:Matej Hamaček(53)

Napredak - Slavonija         3 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Grgurić,Barčan,Špiranec, delegat: Ferenčević
Strijelci:Domaći:Josip Najpurger(18),Željko Šoštar(44,86)

Turnašica - Podgorje         0 : 3 ( 0 : 0 )
Suci: Penava,Vargović,Brkić, delegat: Herent
Strijelci:Gosti:Goran Šisler(48),Elvis Vinak(57),Ivan Čavar(89)

ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Graničar Bušetina         2 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Valent,Makvić,Orač, delegat: Moslavac
Strijelci:Domaći:Marijo Balogović(27),Zlatko Balogović(75 iz 11m) Gosti:Antonio Klasić(11),Nikola Stubičar(60)

Ljestvica nakon 3. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Podgorje PodgorjePodgorje 330011-1 9
2. Standard Nova ŠarovkaStandard 32107-2 7
3. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 31208-5 5
4. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 31207-4 5
5. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 312011-10 5
6. Tehničar CabunaTehničar 31116-6 4
7. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 31113-6 4
8. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 30304-4 3
9. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 31026-7 3
10. Turnašica TurnašicaTurnašica 31024-6 3
11. Napredak RušaniNapredak 31023-7 3
12. Grabić GrabićGrabić 31025-11 3
13. Slavonija SladojevciSlavonija 30213-6 2
14. Mladost (B) BakićMladost (B) 30038-11 0

Sljedeće kolo

Standard - Podgorje, Nova Šarovka, 20.9.2009. u 16,30
Slavonija - Turnašica, Sladojevci, 20.9.2009. u 16,30
Mladost (B) - Napredak, Bakić, 20.9.2009. u 16,30
Graničar Bušetina - St. Brezovica, Bušetina, 20.9.2009. u 16,30
Grabić - ŠN Graničar Bušetina (Ok), Grabić, 20.9.2009. u 16,30
Mladost (V) - Tehničar, Vukosavljevica, 20.9.2009. u 16,30
Sloga (DS) - Mladost 1930 (Čađ), Dugo Selo, 20.9.2009. u 16,30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.