Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 3. kola

Kladare - Turnašica         5 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Mario Vecko,Botković,Vargović, delegat: Marijan Sreš
Gledatelja:70.Strijelci:Domaći:Dubravko Abramović(27 ag),Dominik Maresić(47,50),Zdravko Bujanić(56),Marijan Mikec(79) Gosti:/

ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Napredak         2 : 4 ( 2 : 2 )
Suci: Ivan Vecko,Horvatinović,Kožul, delegat: Željko Moslavac
Gledatelja:70.Strijelci:Domaći:Zlatko Balogović(21),Željko Černeli(32) Gosti:Robert Šajin(30 iz 11m)Ivo Delić(41),Ante Slavić(52),Antonio Jugović(83)

Mladost (Mi) - Mladost 1930 (Čađ)         3 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Babić,Ević,Cvijanović, delegat: Vlado Uršanić
Gledatelja:50.Strijelci:Domaći:Dubravko Zebec(6),Ivan Štiglec(22),Željko Prišć(69) Gosti:/

Podgorje - Sveti Đurađ         5 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Gomerčić,Grđan,I.Smrček, delegat: Ivan Erhatić
Gledatelja:100.Strijelci:Domaći:Filip Resler(15),Antun Podgornik(39),Miroslav Benčik(84),Elvis Klaus(86,90) Gosti:Ivan Handraka(8),Emil Smetiško(80)

Grabić - Sloga (Z)         1 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Siniša Ličinić,Biškupović,Velić, delegat: Zvonko Lisak
Gledatelja:40.Strijelci:Domaći:Alen Hađina(77) Gosti:Marin Kušar(39)

Mladost (V) - Podravac (S)         3 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Brkić,Ivačić,Barčan, delegat: Darko Špondreht
Gledatelja.60.Strijelci:Domaći:Ivica Jurić(14),Stipo Jurić(60),Matija Stanašić(87 iz 11m) Gosti:Berislav Androš(27)Marijan Granjaš(76)

Graničar Bušetina - Slavonija         2 : 5 ( 1 : 1 )
Suci: Gebaj,Vinovrški,Košić, delegat: Damir Vargović
Gledatelja:70.Strijelci:Domaći:Josip Relić(20),Antonio Klasić(90) Gosti:Alen Hodak(14,57,66),Jurica Culej(51)Matija Dunković(90) *****Lista strijelaca***** 3 gola : Dominik Maresić(Kladare),Berislav Andraš(Podravac),Alen Hodak(Slavonija) i t.d.

Ljestvica nakon 3. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Kladare KladareKladare 330011-1 9
2. Slavonija SladojevciSlavonija 32109-5 7
3. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 32104-1 7
4. Podravac (S) SopjePodravac (S) 32017-3 6
5. Napredak RušaniNapredak 32017-5 6
6. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 31117-7 4
7. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 31117-9 4
8. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 31024-3 3
9. Podgorje PodgorjePodgorje 31025-7 3
10. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 31026-9 3
11. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 31025-8 3
12. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 31026-10 3
13. Grabić GrabićGrabić 30213-5 2
14. Turnašica TurnašicaTurnašica 30032-10 0

Sljedeće kolo

Turnašica - Slavonija, Turnašica, 11.9.2011. u 17,oo
Podravac (S) - Graničar Bušetina, Sopje, 11.9.2011. u 17,oo
Sloga (Z) - Mladost (V), Zdenci, 11.9.2011. u 17,oo
Sveti Đurađ - Grabić, Sveti Đurađ, 11.9.2011. u 17,oo
Mladost 1930 (Čađ) - Podgorje, Čađavica, 11.9.2011. u 17,oo
Napredak - Mladost (Mi), Rušani, 11.9.2011. u 17,oo
Kladare - ŠN Graničar Bušetina (Ok), Kladare, 11.9.2011. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.