Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 3. kola

St. Brezovica - Brana         3 : 3 ( 3 : 1 )
Suci: Vecko M.,Mesarić,Oklopčić, delegat: Saša Rakošević
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Zvonimir Juhas(5 i 32)i Danijel Lukačević(43),gosti:Kruno Đapić(31),Josip Kolovica(60)i Dalibor Lukačević(90).

Sveti Đurađ - ŠN Graničar Bušetina (Ok)         5 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Strusa,Jozić,Duvnjak, delegat: Marijan Sreš
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:Željko Pšihistal(7 sa 11m i 76),Marko Bodalija(56),Boris Đaković(79)i Mihael Tambolaš(86),gosti:Antonio Klasić(45).

Sokol - Kladare         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Vidalina,Božić,Brlas J., delegat: Robert Špiranec
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Tin Szabo(80 sa 11m),gosti:Matija Jakupec(52).

Turnašica - Mladost (V)         1 : 4 ( 0 : 3 )
Suci: Vargović,Blažević I.,Vinovrški, delegat: Franjo Đuračić
Gledatelja oko 250. Strijelci:domaći:Mario Sulimanac(89),gosti:Igor Kovač(37 i 38),Mario Raptavi(30)i Danijel Blažeković(58 sa 11m).

Sloga (DS) - Omladinac         0 : 5 ( 0 : 4 )
Suci: Šamu,Ferić,Smrček M., delegat: Darko Špondreht
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/,gosti:Renato Giba(11 sa 11m,45 i 90),Andrej Čupen(2)i Vedran Grubić(25).

Drava - Podgorje         4 : 2 ( 2 : 2 )
Suci: Trupina,Vidović B.,Majstorović I., delegat: Damir Vargović
Gledatelja oko 200. Strijelci:domaći:Antonio Paulović(30 i 85),Luka Paulović(18 sa 11m)i Slobodan Petković(87),gosti:Antun Podgornik(9 sa 11m i 38 sa 11m).

Graničar Bušetina - Gradina         0 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Vukman,Smrček I.,Horvatinović, delegat: Josip Kuzman
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:/,gosti:Saša Ivošević(26). LISTA STRIJELACA: 7 zgoditaka: Željko Pšihistal(Sveti Đurađ), 5 zgoditaka: Antun POdgornik(Podgorje)i Antonio Paulović(Drava),4 zgoditka:Vedran Grubić(Omladinac),Danijel Blažeković(Mladost-Vukosavljevica)i t.d.

Ljestvica nakon 3. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 330012-3 9
2. Drava Terezino PoljeDrava 330012-3 9
3. Omladinac KorijaOmladinac 330010-2 9
4. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 320112-6 6
5. Podgorje PodgorjePodgorje 320110-6 6
6. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 32019-5 6
7. Gradina GradinaGradina 32016-7 6
8. Brana BačevacBrana 31117-10 4
9. Kladare KladareKladare 30215-7 2
10. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 30216-10 2
11. Sokol MilanovacSokol 30121-6 1
12. Turnašica TurnašicaTurnašica 30035-12 0
13. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 30030-8 0
14. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 30033-13 0

Sljedeće kolo

Brana - Gradina, Bačevac, 14.9.2014. u 17,oo
Podgorje - Graničar Bušetina, Podgorje, 14.9.2014. u 17,oo
Omladinac - Drava, Korija, 14.9.2014. u 17,oo
Mladost (V) - Sloga (DS), Vukosavljevica, 14.9.2014. u 17,oo
Kladare - Turnašica, Kladare, 14.9.2014. u 17,oo
Sokol - ŠN Graničar Bušetina (Ok), Milanovac, 14.9.2014. u 17,oo
St. Brezovica - Sveti Đurađ, Brezovica, 14.9.2014. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.